Şanlıurfa NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7881 4 kez görüntülendi.
  • Şanlıurfa, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Şanlıurfa NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Şanlıurfa genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Peygamberler diyarı olarak bilinen ve Türkiye’nin en büyük yedinci şehri kabul edilen Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Eski ve halk arasındaki kısa adıyla Urfa olarak da bilinmektedir. Kurtuluş Savaşı’nda halkının gösterdiği başarının hatırasından dolayı 1984 yılında "Şanlı" unvanını almıştır. DoğudaMardin, batıdaGaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeydoğuda Diyarbakırilleri ve güneyde Suriye ile sınırı vardır.

Şanlıurfa merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Şanlıurfa genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Şanlıurfa · Akçakale · Birecik · Bozova · Ceylanpınar · Eyyübiye · Halfeti · Haliliye · Harran · Hilvan · Karaköprü · Siverek · Suruç · Viranşehir

Şanlıurfa ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Motorlu kara taşıtlarının ikinci el (kullanılmış) parçalarının belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda perakende ticareti (motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motorlu kara taşıtlarının parça ve aksesuarlarının diğer perakende ticareti (uzmanlaşmamış olanlar ile internet, posta, tezgah, pazar vb. yoluyla yapılanlar) (motosiklet parça ve aksesuarları hariç). Motosiklet ve motorlu bisikletlerin bakım ve onarım hizmetleri. Motosikletler ve motorlu bisikletlerin belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda perakende ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Okul Temizliği Hizmetimiz Fiyatları Ne Kadar?

   Antalya Okul Temizliği Hizmetimiz Fiyatları Ne Kadar?

   Bankalara Temizlik Elemanı Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8131 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Okul Temizliği Hizmetimiz Fiyatları Ne Kadar? Expo Temizlik Firması olarak Antalya İli ve ilçelerinde anaokulu, kreş, dershane ve okul temizliği hizmetlerinize talibiz. Uzman okul temizliği ekibimiz ile en iyi hizmeti vermek ve çocuklarınızı ...