Bir çok ailenin küçük çocukları ile tatil yapmanın zor olduğunu düşünmeleri nedeni ile tatil planlarını ertelediklerini ve bu durumun kendileri için çok can sıkıcı bir durum olduğunu biliyoruz. Anneler babalar artık endişe etmenize gerek yok! Yaşı ne olursa olsun küçük çocuklarınızla ve bebeklerinizle tatile gidebilirsiniz. Size otelinizde tatil köyünüzde yatınızda villanızda nerede isterseniz orada tam zamanlı bakıcılık hizmeti sunuyoruz.

Siz kendi tatil aktiviteleriniz ile meşgul olup tatilin keyfini çıkartırken alanında uzman bakıcılarımız çocuklarınızla ile onların hoşuna giden aktiviteler organize edip onları eğlendirerek onlarında hoşca vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Bakıcılarımız aynı zamanda bebeklerinizin bez değişimi mama beslenme gibi her türlü ihtiyaçlarını giderecekleridir.

HİZMETLERİMİZ


Otelde Bakım Hizmeti

Yaz kış sömestr kurban yılbaşı vs gibi tatillerinizde otellerde size bakıcı dadı hizmetleri sunuyoruz...

Villada Yazlıkta Bakıcı

Ege, Akdeniz ve diğer bölgelerdeki villalar ve yazlıklarda yapacağınız tatiliniz bakıcılık servisi...

evcil hayvan bakımı

Tatil Köyünde Bakıcı

Ege ve Akdenizdeki 5 yıldızlı tatil beldelerinde siz tatil yaparken bakıcılarımız çocuklarınızla ilgileniyor...

gündelikçi bayan

Tekne ve Yatta Bakıcı

Gulet yat ve tekne ile yapacağınız mavi yolculuk esnasında size eşlik edecek özel hizmetçiler ve bakıcılar...

diyaliz

Kayak Merkezinde Bakıcı

Yılbaşında, 14 Şubat sevgililer gününde ve kış mevsimi boyunca tatilleriniz yardımcı ve bakıcı hizmeti...

Özel Günlerde Bakıcı

Sevgililer günü, yılbaşı, bayramlarda, dünya kadınlar günü gibi özel tarihlerde organizasyonlarınız için...

Tatilde bakıcı hizmeti verdiğimiz turizm kentleri ; Çeşme Alaçatı Alanya Anamur Özdere Seferihisar Gazipaşa Gümüldür Alanya Kuşadası Side Güzelçamlı Manavgat Efes Selçuk Belek Boğazkent Antalya Kemer Didim Altınkum Akbük Olimpos Lara Konyaaltı Kundu Fethiye Marmaris Ölüdeniz Kaş Kalkan Dalyan Dalaman Akyaka Datça Sarıgerme Göcek

NANTUR danışmanlık firması sayesinde artık çiftler anneler babalar tatile gitme planlarını ertelemiyorlar. Bütün aileler çcoukları yanısıra yaşlılarını bile tatile götürmeye başlamışlardır. Çünkü onlar nereye giderler gitsinler NANTUR eleman danışmanlık ajansının uzman elemanları kendilerine her zaman eşlik edeceklerinin ve onların sıkıntı yaşamadan sorunlardan uzak bir tatil geçirmelerine yardımcı olacaklarını iyi biliyorlar.

Artık annem babam kardeşim hasta evde bırakıp tatile gidemiyorum derdine son. Evinizde yazlığınızda konutunuzda hastalarınıza sizi aratmayacak özel bir ilgi ile bakıyor ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp