Evlerden evlere nakliyat ev eşya yük sebze meyve vs. taşımacılık kamyon tır nakliye aracı kiralama sektörünün ücretsiz ilan yayınlama haber bilgi forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver en ucuz fiyat al yük bul taşı taşıt! Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz İlan Verme Sitesi Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Nasıl İlan Verebilirim?

İlan vermek için ücretsiz üyelik yaparak veya üye olmadanda " ÜCRETSİZ İLAN VER " butonuna tıklayarak ilan verebilirsiniz. Üye olarak ilan vermenizi tavsiye ederiz çünkü sonra verilen ilanlarınızı siteye giriş yaparak rahatlıkla düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Üye olduğunuz zaman size gelen onay mailini onaylamanız gerekmektedir ve onay sonrasında " GİRİŞ YAP " butonu aracılığı ile siteye akıllı telefon tablet ve pc lerinizden rahatlıkla girebilirsiniz.

Aboneliğinizi onayladıktan sonra sınırsız ilan verebilirsiniz.

İlan verirken İŞKUR NO yazmam gerekiyor mu?

Bakıcılık ile alakalı alanlarda verilen ilanlarda Firmalar Şirketler yani bu işten ticari olarak para kazanan danışmanlık firmaları mutlaka İŞKUR NO yazmaları gerekmektedir. İŞKUR NO yazmayan firma ilanları silinir.

Kendine bakıcılık işi arayanlar evine birkaç kuruş ekmek parası götürmek için bakıcılık temizlik vs işi bulmak isteyenlerin burada ilan vermesi ücretsizdir ve İŞKUR NO gerekmemektedir.

Yine kendi evine çocuğuna ailesine bakıcı hizmetçi yardımcı vs eleman arayanlarda burada ücresiz ilan yayınlayabilirler ve onlarında İŞKUR NO almaları gerekmemektedir.

İlan vermek ücretlimidir para ödeyecekmiyim?

Sitede ilan vermek herkese tamamen ücretsizdir. İlan vermek için adımızı kullanarak para isteyenlere itibar etmeyiniz. Para isteyenler % 100 dolandırıcıdır.

İçerikten kimler sorumlu?

Sitemiz kanun gereği ücretsiz yer sağlayıcı konumunda olup sitede yayınlanan içeriklerden sorumlu tutulamaz. Yayınlanan içeriğin doğruluğundan ve kanunlara uygunluğundan yayınlayanlar sorumludur. T.C kanunlarına aykırı içeriklerden ilanı verenler sorumlu olup IP adresleri güvenlik güçleri ile paylaşılmaktadır.

Ayrıca kanuna aykırı ilanları bize " bildir " butonu ile birdirmeniz durumunda en az 3 iş günü içerisinde silinmekte ve kullanıcı site kullanımı engellenmektedir.

Kaç tane ilan verebilirim?

Sınırsız sayıda ilan verebilirsiniz, farklı metinler ile farklı kategoriler altında ne kadar çok ilan verirsebiz aradığınızı bulma şansını o kadar çok artırırsınız.

Fakat aynı başlık açıklama içeren ilanlar birden fazla verilirse SPAM olarak algılanır ve otomatik olarak siliniz. Lütfen aynı metni defalarca ilan yayınlayarak zamanınızı heba etmeyiniz.

Siteyi kullanmak ücretlimi para istiyormusunuz?

www.nannyturkey.com kimseden para istemeyen iş ve eleman arayanlara yardım amacı güden ticari olmayan bir sitedir, dolayısı ile sizden adımızı kullanarak para isteyenler kesinlikle dolandırıcıdır.

Size iş bulacağı, kayıt, üyelik vs adı altında adımıza sizden para isteyenlere tek kuruş bile göndermeyiniz.

Dolandırıcılık olayları varmı bakıcılık sektöründe ?

Evet her sektörde olduğu gibi dolandırıcılar ve kötü niyetli insanlar bu sektörüde mesken tutmuşlardır. O yüzden bakıcı yardımcı eleman vs işi arayanlar veya evine bakıcı arayan çok dikkatli olmalı, çalışacağı yeri veya evine alacağı elemanı iyice araştırmalıdır.

Bayanlar iş görüşmelerine yalnız gitmemelimi?

Evet özellikle yabancı uyruklu ( türkmen, azeri, vs ) bakıcılık işi arayanları dolandırıcı ve sahtekarlar yüksek maaş vadi ile çağırıyorlar evlerine ve kızlara tecavüz ettikleri haberlerini sosyal medyada ve tv haberlerinde sıkça duyuyoruz. Lütfen bayanlar kesinlik yalnız iş görüşmesine gitmeyiniz.

Bayanların cep telefonunu çalma dolandırıcılığı ; Türkmen, Azeri, vs gibi yabancı uyruklu Türkiyede bakıcılık işi arayan masum kadınların kızların hedef alındığı bu dolandırıcılık siteminde, dolandırıcılar sözde annesine hastanede bakıcı arıyorum diyerek bir hastanenin önüne çağırıyorlar, orada buluştukları bayana "yukarı çıkmamız şimdi yasak, verin telefonunuzu sizin fotoğrafınızı anneme göndereyim " diye bayanın elinden telefonu alıyorlar ve kaçıyorlar.

Kimseye telefonunuzu yardım amaçlı bile olsa kesinlikle vermeyiniz!

NOT ; Bu site kimseye iş eleman bulacağını garanti etmez, hiç bir zaman eleman iş bulma konusunda aracılık etmez ve kimseden üyelik, vs adı altın para ödeme talep etmez!!!!