Ücretsiz ilan verme sitesi bir sosyal sorumluluk projesidir ve ailelere ve iş arayanlara yardımcı olmayı amaçlar, bakıcı dadı çocuk bebek yaşlı hasta bakıcı refakatçı gündelikçi temizlikçi yardımcı destek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar şirketler ve bu alanlarda eleman personel hizmet bilgi destek ihtiyacı olanlar için ücretsiz ilan duyuru haber bilgi paylaşım portalı. Sitede adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır. Bu site eleman iş vs bulmak amacı ile kimseden ödeme para istemez.

Site Kuralları

Site Kuralları Sitede İlan Yayınlama Şartları Şartlar Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ;

Bu site ailelere ücretsiz karşılıksız yardımcı olmak amacı ile sosyal sorumluluk projesi için kurulmuştur. Sitede üyelerin ilan vermesi haricinde, ara buluculuk iş eleman bulma gibi bir görev üstlenmez, en uygun bakıcıyı veya aileyi bulup karşı taraf ile kanunlar çerçevesinde anlaşmak üyelerin / siteyi kullananların kendi sorumluluğundadır.

Eleman bulma işini para karşılığı ticari amaçla yapanlar firmalar şirketler mutlaka İŞKUR NO yazmaları gerekmektedir. İŞKUR NO yazmayan firma ilanları silinir.

Sitede ilan vermek herkese tamamen ücretsizdir. İlan vermek için adımızı kullanarak para isteyenlere itibar etmeyiniz. Adımızı kullanarak sizden kayıt vs parası isteyenler % 100 dolandırıcıdır.

Sitede küfürlü TC ve başka herhangi bir devletin ve insanlık kurallarına kanunlarına aykırı siyasi aşağılayıcı küfürlü yazılar yazılamaz.

www.nannyturkey.com sitesine üye olmak isteyenler “Üyelik Sözleşmesi” başlığı altında bulunan maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar. www.nannyturkey.com portalına üye olan kullanıcılar, verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder.

www.nannyturkey.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından www.nannyturkey.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
www.nannyturkey.com, başta bakıcı olmak üzere aile yaşam destek hizmetleri arayan aileleri ve hizmet sağlayıcıları bakıcıları buluşturan bir ilan sitesidir. www.nannyturkey.com, sadece ilan yazılımı ile ücretsiz ilan yayınlanmasını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına imkan verir.

Kuralları ihlal eden ilanları bize bildirim formu ile iletmeniz durumunda en geç 3 gün içinde şikayete konu ilanlar silinir.

Dolandırıcılık Olayları İçin Dikkat ;

Sitemize kayıt olup iş eleman arıyorum vs ilanları veren site üyelerini dolandırıcılar arayıp kayıt vs ücreti adı altında kontör, para EFT vs talep ettikleri haberleri alıyoruz. Bu tarz kişilere itibar etmeyiniz ve kesinlikle para kontör göndermeyiniz. Kimseden hiç bir isim / hizmet adı altında kesinlikle para istemiyoruz.

- Kimseye size iş bulması için para, komisyon, kapora vs göndermeyin kesinlikle dolandırılırsınız.

- Bayanlar kesinlikle yanlız iş görüşmesine gitmesin, sosyal medya ve haber kanallarında yalnız iş görüşmesine giden bayanlara tecavüz edilmeye yeltenildiği haberlerini okuyoruz, ön görüşmenizi mutlaka internetten canlı kamera ile yapınız, direk bilmediğiniz birinin ayağına evine gitmeyiniz.

- Bayanlar hasta bakıcı diye sizi hastane vs önlerine çağıran erkeklere kesinlikle telefonunuzu vermeyiniz, yalanlarına kanmayınız, telefonu alıp kaçtıklarına yönelik sosyal medyada yğzlerce haberler var. Kimseye telefonunuzu yardım amaçlı bile olsa vermeyiniz.