Sağlık Sigortası, bir çalışanın yada bir personelin çalıştığı yerde hangi şart ve koşulda olursa sağlık sigortasının yapılması zorunlu olan çalışan için önemli bir belgedir. İşveren yada hizmet ettiğiniz yer çalıştığınız yerde size sigorta yapmak zorundadır. Yapmaması durumunda sigortasız çalışmanız durumunda sorumlu makama cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.

Sağlık sigortası bir çalışan için oldukça önemlidir, ve firmalar ek maliyet yarattığı için ve uğraştırıcı bulduğu için çalışanlara zorluk çıkarmaktadırlar ve yapmamaktadırlar. Firmamız insan sağlığına ve yasalara önem gösterdiği için bu konularda ne gerekiyorsa yerine getirmektedir. Her zaman çalışan personelinin ve müşterilerinin yüzüne güldüren firmamız sizlere aradığınız güvenli, sıcak ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Sağlık Sigortası, Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Sigortası sana; istediğin hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanırken, mevcut olan en iyi tedaviye ulaşmanı sağlar. Sağlık Sigortası neleri kapsar? Operasyonlar, oda-konaklama, başucu giderlerini, Hamilelik ve Yoğun Bakım masraflarını, Doktor ziyareti ve reçete bedelini Bireysel Emeklilik : Gelecekte güzel bir emeklilik geçirmek herkesin olduğu gibi senin de hayalin. Peki bunu sağlamak için ne yapıyorsun? Çayyolu sigorta sana uygun bir emeklilik planı oluşturmak için yanında. Ayrıca %25 devlet katkısı da burada! Ayda 500 TL'ye 125 TL devlet katkısı sana 30 yıl boyunca 45.000 TL kazandırabilir.

çalışma izni

Çalışma İzni Alma

A'dan Z'ye yabancı elemanlarınızın tüm işlemlerini en ucuz fiyata tamamlayarak çalışma izinlerini alıyoruz..

ikamet izni

İkamet & Oturum İşlemler

Yabancıların ülkemizde ve Türk vatandaşlarının yabancı ülkelerdeki ikamet işlemlerini hızlıca alıyoruz..

ikamet

İkamet & Çalışma İzni Fiyatları

İkamet ve çalışma izinleri için gereken tüm işlemleri için 100 TL 'den başlayan fiyatlara yapıyoruz..

İstanbul, Antalya, Bodrum, Marmaris, Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Kaş, Fethiye, Kuşsadası, Çeşme, Didim, Altınkum, İzmir, Konya, Ankara, Gaziantep, Bursa, Trabzon ve diğer şehirlerimizdeki özel sağlık sigortası ofislerimizden veya internet üzerinden online özel sağlık sigortanızı 200 TL'den başlayan fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Özel sağlık sigortaları Türkiye'den geçici veya uzun süreli ikamet etmek isteyen tüm yabancılardan istenmektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp