Uzman sağlık alanında eğitim almış ekiplerden oluşan organizasyonumuz, hasta bakıcı temini konusunda alanında uzman ve deneyimli personeli sizin için bulur. Bakıcı konusunda diğer alanlarda da hizmet veren NANTUR Danışmanlık; Türk ve yabancı bakıcılarla aradığınız kriterlere uygun hizmeti vermek için sizin önceliklerinizi ciddiye alarak hareket eder. Randevulu çalışma sistemi ile size özel zaman ayırır. Erkek hasta bakıcı ve kadın hasta bakıcılarla sizin tercihleriniz doğrultusunda size hizmet veriyoruz.

NANTUR Danışmanlık, hastalarınıza gereken önemi ve desteği verir. Hasta bakıcı hizmetinin yanında diğer alanlarda da verdiği bakıcı hizmetiyle profesyonel ve uzman bakıcılarla hayatınızı kolaylaştırır. Sizin Mutluluğunuz için en iyi hizmeti vermeye gayret eder. Yatılı, Gündüzlü, Yarı Zamanlı Deneyimli, Uzman Bakıcı, Diplomalı Hemşire ve Sertifikalı Hastabakıcı Personel Temini Yapar. Yaşlılarınızı güvenle emanet edebileceğiniz kişilerle sizi buluşturarak, yaşlı insanların kendi evlerinde, alışkın oldukları yaşam şeklini yalnız kalmadan sürdürebilecekleri zemini yaratır.

HİZMETLERİMİZ


Part Time Bebek & Çocuk Bakımı

Öğleden önce sonra, akşamları, geceleri, haftasonları, özel günlerde kısa süreli bakıcı ihtiyaçlarınızda yanınız...

Partime Yaşlı Hasta Bakımı

İşiniz veya özel durumunuz nedeni ile yaşlı aile üyenizi veya hastanızı yalnız bırakmak durumunda kalmayın...

evcil hayvan bakımı

Parttime Evcil Hayvan Bakımı

İş ve özel sebepler dolayısı ile evinize uğrayamayacak ve evcil hayvanınızla ilgilenemeyeck durumdamısınız?..

gündelikçi bayan

Parttime Gündelikçi Hizmetleri

Sizin istediğiniz saat dilimlerinde evinizde villanızda konutunuzda size özel hizmet verecek hizmetçiler...

diyaliz

Parttime Sağlık Hizmeti

İğne yapma, diyalij, tansiyon ölçme vs gibi belirli gün ve saatlerde ihtiyaç duyduğunuz sağlık destek servisi...

Parttime Abla Abi

Haftasonları yada haftaiçi akşamları sizin istediğiniz uygun zaman diliminde evinizde çocuklarınıza eşlik edecek...

Evde yaşlı bakımı için tercih edilen bir başka yöntem de gündüzlü yaşlı bakım yöntemidir. Gündüz, tam zamanlı yaşlı bakıcılık yapmak için eve gelen personel, yaşlının yemek, çamaşır, temizlik gibi günlük ihtiyaçlarını karşılayıp akşam da kendi evine döner. Ekibimiz ister yabancı uyruklu, ister Türk bakıcı olsun yatılı bakıcıları titizlikle seçer. Bu sayede hem sevdikleriniz rahat eder hem de sizler güvenle sevdiklerinizi emanet edebilirsiniz.

Eğer yatılı olarak bir bebek veya çocuk bakıcısı çalıştırmak istemiyor ve akşamları ailenizle başbaşa kalmak istiyorsanız bunun için gündüz, tam zamanlı olarak çalışacak çocuk veya bebek bakıcısı ile çalışmanızı öneririz. Yemek, ütü, bulaşık, çamaşır gibi günlük ev işlerinizde yardımcı olabilecek yatılı ve gündüzlü personel temininde NANTUR Danışmanlık sizin için en uygun çalışmayı yapar. Güvenilir, deneyimli, Türk veya yabancı adayları sizin için bulur ve ofis ortamında görüşmenizi sağlar. Yılbaşı, Doğum Günü gibi özel günlerinizde servis elemanı veya hazırlık aşamasında gerekli olabilecek günübirlik personel temini için size yardımcı olur.

Ankara Antalya Konya İzmit Kocaeli İstanbul Tekirdağ Gaziantep Antalya Muğla Aydın Samsun Amasya Isparta Eskişehir Kütahya Elazığ Malatya Diyarbakır ve diğer tüm illerde hizmet veriyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp