Oturma izni kişinin oturmak istediği ülkede o ülkenin yasalarına göre belirlenen yasal süreç ve evraklarının hiç bir kurala aykırı olmaması durumunda kişiye o ülkede oturma olarak tanınan hak ve belgedir. Bu belgeler yasalar ve kurallar aynı zaman gerekli makam ve mercilere başvurulması takibi işlem süresi gibi işlemleri firmamız sizin adınıza titizlikle yürütmektedir.

Ülkemiz Türkiye’de oturmak isteyen yabancı uyruklu kişiler için kalabilecek yer temini ve yasal işlemler için gerekli tüm evraklar ekibimiz tarafından en hızlı şekilde yürütülmekte, profesyonel olarak uzun yıllardır sektörün içinde olan firmamız size en hızlı doğru hizmeti yasalara uygun bir şekilde yürütmektedir.

Oturma İzni, Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Başta Antalya, İstabul, Konya, Ankara, İzmir, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Bursa, Çanakkale, Manisa, Eskişehir, Muğla, Aydın ve diğer tüm il ve ilçelerde ikamet oturum işlemlerinizi sizi hiç uğraştırmadan hallediyoruz.

çalışma izni

Çalışma İzni Alma

A'dan Z'ye yabancı elemanlarınızın tüm işlemlerini en ucuz fiyata tamamlayarak çalışma izinlerini alıyoruz..

ikamet izni

İkamet & Oturum İşlemler

Yabancıların ülkemizde ve Türk vatandaşlarının yabancı ülkelerdeki ikamet işlemlerini hızlıca alıyoruz..

ikamet

İkamet & Çalışma İzni Fiyatları

İkamet ve çalışma izinleri için gereken tüm işlemleri için 100 TL 'den başlayan fiyatlara yapıyoruz..

Kısa dönem ikamet izni düzenlenebilmesi için yabancıda bir takım şartlar aranmaktadır. Türkiye’ye gelen ve vize süreleri dolduktan sonra Türkiye’de yaşamaya devam etmek isteyen yabancı uyruklu vatandaşlara verilen belgenin ismidir. İkamet Tezkeresi(Oturma İzni)’ne sahip olan yabancılar Türkiye’de yasal olarak kaldığını belgelemiş olacaklardır.

Aile ikamet izni, Türkiye’de bulunan destekleyicinin (Türk vatandaşlarının, 5901 sayılı Kanunun 28. Maddesi kapsamında olanların, ikamet izni sahiplerinin mültecilerin ve ikincil koruma statüsü sahiplerinin); yabancı eşine, kendisinin veya eşinin ergin olmayan ya da ergin ancak bakıma muhtaç çocuğuna verilir.

TIKLA ARA
WhatsApp