Yorum “Müşteri Yorumları”

  1. 2 gunde bana cok iyi birini buldu 2 yıldır aynı bayan bizde çalışıyor. sıkıntı olduğunda ben değil firuze onunla konusuyor

  2. çok memnun kaldım, gerçekten güzel hizmet çalışınca ne demek istediğimiz anlarsınız, teşekkürler NANTUR Danışmanlık:)

  3. Yeni doğum yaptığım için gerçekten evde birine ihtiyaç duydum, sağolun siz hemen bana bir bayan gönderdiniz, benim elim ayağım oldu!

  4. Aylardır aramama rağmen sitemize uygun bir kapıcı bulamadık. Ama siz 2 günde bizim aradığımız apartman görevlisini buldunuz Gerçekten harikasınız!

  5. Muayehaneme kayıt, sekreterlik, temizlik, çay gibi ufak tefek işlerin yapılması için aradığım uygun elemanı bir türlü bulamadım. Sizin gönderdiğiniz Nesrin hanım tüm bu işlerin üstesinden başarı ile geldi!

  6. Bodrum'daki tatilimiz çocuklarla ilgilenmekten neredeyse işkenceye dönmüş ve biz hiçbir şey yapamıyorduk. Taki sizi bulup güvenilir bir bayan arkadaşı bize gönderinceye kadar. Sağolsun o çocuklarla gözümüz arkada kalmayacak şekilde ilgilendide bizde tatilimizi yapabildik.

  7. 5 aylık bebeğimle iş görüşmesi için geldiğim İstanbul'da firma ile görüşmeye ve onların etkinliklerine katılmak için çocuğumu nereye bırakabilirim diye araştırırken buldum sizi. Gönderdiğiniz Natalya hanım otelimde odamda kalarak ben dönünceye kadar çocuğuma çok iyi baktı. Beni büyük bir dertten kurtardınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp