Uzun yıllardır hem yurtiçinde hemde yurtdışında profesyonel kadromuz ile evde bakıcı, eleman personel bulma, vize oturum ikamet ve danışmanlık sektöründe müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız her zaman müşterilerimizin yani bizden hizmet alanların güvenini ve güvenliğini en ön planda tutmaktadır. Suistimal ve dolandırıcılığın en üst düzeyde yaşandığı eleman ve iş bulma sektöründe bu duruma bir son vermek adına ne eleman arayandan ne de iş arayandan bir ücret talep etmeme uygulaması başlattık. Kesinlikle eleman ihtiyacı olan ailelerden ve iş arayan elemanlardan para talep edilmiyor.

Sadece bizim vasıtamız ile aradığı elemanı veya işi bulmuş, çalışmış ücretini almış, her 2 tarafında % 100 memnuniyetini kazanmış ailelerden firmalardan veya çalışanlardan gönüllerinden ne koparsa ve bizleri desteklemek isterlerse " bağış " yapabilirler. Kimsenin bağış yapma zorunlulukları yoktur. İsteyen istediği meblağ ve miktarda destek sağlayabilir taki bizden aldığı eleman veya iş bulma hizmetini % 100 memnuniyetle tamamlamasından sonra!

Firmamız her türlü eleman iş bulma işi yapmakla birlikte, özellikle çocuk, bebek, hasta, yaşlı bakıcısı, refakatçi, dadı, güvenlik görevlisi, apartman kapıcısı, temizlikçi, gündelikçi bayan, ev işlerine yardımcı, ofis çay kahve elemanı, sekreter, bahçıvan, çiftlik villa yazlık elemanları, kaloriferci, hademe hizmetçi gibi alanlarda uzmanlaştığımızı söyleyebiliriz.

Yurtiçinde tüm il ve ilçelerde hizmet vermekle birlikte en çok faaliyet gösterdiğimiz illeri Aydın, Muğla, Antalya, Gaziantep, İzmir, Adana, Mersin, Trabzon, Konya, Ankara, Kocaeli, Bursa, İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Samsun, Kayseri, Eskişehir olarak sıralayabiliriz.

Yurtdışında ise Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İspanya, Polonya, Danimarka, Amerika, Avusturya, İsviçre, Kanada, Japonya, Dubai, Yunanistan, İsveç, Norveç, Avustralya, Yeni Zelanda, Rusya gibi ülkelerde faaliyet gösteriyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp