İzmit Kapıcı Kaloriferci İş İlanları Eleman Arayan Yerler

 • İlan / İçerik Numarası : # 7762 24 kez görüntülendi.
  • İzmit, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

İzmit kapıcı kaloriferci iş ilanları kapıcılık işi arıyorum apartman site görevlisi arayanlar eleman aranıyor ilanı arayan kurumlar siteler. Apartmanlar siteler villalar yeni güncel iş ilanı maaşları ücretleri ne kadar kaç tl yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Kapıcı eleman görevli ihtiyacı duyulan siteler apartmanlar ve villalarda ikamet edenlerin en çok faaliyet gösterdikleri sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Ormanı yangın ve kaçak kesime (izinsiz kesim) karşı koruma faaliyetleri
Ormanı koruma ve bakımı amaçlı orman yolu yapımı ve bakımı faaliyetleri
Diğer ormancılık hizmet faaliyetleri (ormancılık envanterleri, orman işletmesi, orman idaresi danışmanlık hizmetleri, orman (bakımı, verimi, vb.) ile ilgili araştırma geliştirme, vb.)


İzmit ve çevresinde sosyal sorumluluk politikası çerçevesinde aile ortamında ihtiyaç duyulan tüm hizmetler eleman personel malzeme ekipman ürün alım satımı tartışma bilgi alışverişi ilanları için ücretsiz olarak yer yağlayıcılık hizmetleri sunan web sitemizde ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan biride kapıcılık hizmetleridir.

Web sayfamız hem kapıcılık kalorifercilik işi arayan İzmit içi çiftler aileler hemde kapıcı kaloriferci arayan siteleri apartman yöneticilerini bir araya getiren ücretsiz bir portaldır.

www.nannyturkey.com üzerinde hem site apartman yöneticileri ücretsiz İzmit merkezde kapıcı aranıyor ilanları yayınlayabilecek hemde kapıcılık işi arayanlar burada bedava kapıcılık işi arıyorum ilanı vererek aradıkları işi hızlıca bulabileceklerdir.

İzmit çevresinde kapıcılık işi bulabileceğiniz elemana ihtiyaç duyulan ilçeler kasabalar yerleşim yerleri listesi ;

İzmit Saat Kulesi: İzmit ilçe merkezine bağlı Kemalpaşa Mahallesinde Av Köşkü ile Atatürk Heykeli arasında yer almaktadır. İzmit Saat Kulesi 1876 yılında Osmanlı padişahı II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. Yıldönümü anısına İzmit Sancak Yöneticisi Musa Kazım Bey tarafından inşa edilmiştir.

Saat Kulesinin mimarı Bahçecik’tir. Kocaeli iline bağlı Hereke ve Tavşancıl yöresinden getirilen taşlar ile yapılan saat kulesinin dört tarafında çeşme bulunmaktadır. Saat kulesi önünde oturup manzaralı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Yayın tarihi: Eylül 22, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 22, 2019 Yayınlayan / Yazan : İzmit Kapıcı KaloriferciBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Adapazarı Apartman Görevlisi İş İlanları Ver Ekle

   Adapazarı Apartman Görevlisi İş İlanları Ver Ekle

   Kaloriferci Arayan Siteler (Adapazarı) İlan / kayıt numarası : # 3839 334kez görüntülendi. Ocak 19, 2017 34.00 TRY

   Adapazarı Apartman görevlisi iş ilanları dün en son bugün yeni verilen kapıcı arayanlar güncel ilanlar siteler apartmanlar yöneticiler villa sahipleri iş ilanları ücretsiz bedava ilan verme siteleri iş ilanı ver ekle kapıcı temizlikçi arayan yerler m...