Antakya Kapıcı Kaloriferci İş İlanları Eleman Arayan Yerler

 • İlan / İçerik Numarası : # 7753 26 kez görüntülendi.
  • Antakya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Antakya kapıcı kaloriferci iş ilanları kapıcılık işi arıyorum apartman site görevlisi arayanlar eleman aranıyor ilanı arayan kurumlar siteler. Apartmanlar siteler villalar yeni güncel iş ilanı maaşları ücretleri ne kadar kaç tl yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Kapıcı eleman görevli ihtiyacı duyulan siteler apartmanlar ve villalarda ikamet edenlerin en çok faaliyet gösterdikleri sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Hava yoluyla yapılan bitkisel üretimi destekleyici gübreleme, ilaçlama ve zirai mücadele faaliyetleri (zararlı otların imhası dahil)
Hayvan üretimini destekleyici olarak sürülerin güdülmesi, başkalarına ait hayvanların beslenmesi, kümeslerin temizlenmesi, kırkma, sağma, barınak sağlama, nalbantlık vb. faaliyetler
Hayvan üretimini destekleyici olarak sürü testi, kümes hayvanlarının kısırlaştırılması, yapay dölleme, vb. faaliyetler (kuluçkahanelerdeki faaliyetler dahil)

Antakya ve çevresinde sosyal sorumluluk politikası çerçevesinde aile ortamında ihtiyaç duyulan tüm hizmetler eleman personel malzeme ekipman ürün alım satımı tartışma bilgi alışverişi ilanları için ücretsiz olarak yer yağlayıcılık hizmetleri sunan web sitemizde ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan biride kapıcılık hizmetleridir.

Web sayfamız hem kapıcılık kalorifercilik işi arayan Antakya içi çiftler aileler hemde kapıcı kaloriferci arayan siteleri apartman yöneticilerini bir araya getiren ücretsiz bir portaldır.

www.nannyturkey.com üzerinde hem site apartman yöneticileri ücretsiz Antakya merkezde kapıcı aranıyor ilanları yayınlayabilecek hemde kapıcılık işi arayanlar burada bedava kapıcılık işi arıyorum ilanı vererek aradıkları işi hızlıca bulabileceklerdir.

Antakya çevresinde kapıcılık işi bulabileceğiniz elemana ihtiyaç duyulan ilçeler kasabalar yerleşim yerleri listesi ;

Samandağ : Akdeniz ‘in saklı incisi

Bir renk, bir ses, bir duygu gibidir bazen yeni tanıştığınız bir şehir. Size benim için yeni olan bir yeri anlatacağım. Kalbim de binlerce renge boyanmış bir yeri. Samandağ (Simon Dağı) bence Akdeniz’in saklı incisi, gözden ırak kalmış cennetidir. Sokaklarında gökkuşağı soluyup, sanat, edebiyat, hoşgörü ve insanlık ile çarpışırsınız.

Samandağ ‘da gezilecek yerler

Samandağ geldiğinizde barış ve sukunet havasını hissediyorsunuz. Kendi kendinize diyorsunuz ki; bu kadar farklı renk olan insanlar, nasıl da bir ahenk içinde yaşayıp gidiyor. Birbirinden farklı tüm insanların dillerinde hep aynı temenni ‘Allah herkese kendi dininde yardımcı olsun’ 3 dağın arasında Asi’nin avucunda kurulmuş Samandağ ilçesi.

Yayın tarihi: Eylül 22, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 22, 2019 Yayınlayan / Yazan : Antakya Kapıcı KaloriferciBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kalorifer Ustası Aranıyor

   Kalorifer Ustası Aranıyor

   Kalorifer Ustası Aranıyor (Zonguldak) İlan / kayıt numarası : # 2687 47kez görüntülendi. Ocak 10, 2017 34.00 TRY

   Kalorifer ustası aranıyor iş ilanları usta çırak arayan ısı ısıtma tesisat mühendislik firmaları şirketleri tesisatçı doğalgaz kat kaloriferi döşeme montaj tamir onarım ustaları iş başvurusu. iyi bir kalorifer ustası iseniz sektörde size her zaman iş...