AÇSHB 4321 Personel ile ASDEP Alımları Başvuruları İçin Son Gelişmeler!

 • İlan / İçerik Numarası : # 7365 19 kez görüntülendi.

AÇSHB 4321 Personel ile ASDEP Alımları Başvuruları İçin Son Gelişmeler!
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Asdep personel alım ilanlarına başvurular başlaması bekleniyor. 4321 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? 2019 yılı ilanları detaylar haberimizde.

Aile ve çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 2019 yılı içerisinde kamu personeli, işçi, Asdep alımları ile toplamda 4 Bin 321 kişinin istihdam edileceği müjdesini vermişti.

AÇSHB, (Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı) daha önce yapılan açıklamalarda ASDEP alımlarının 4 bin olacağı beklentisi vardı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamadan Asdep personel alım ilanlarına 1000 kişilik kontenjan ayrıldığı açıklandı. Bununla birlikte 2019 yılı ASDEP alımı başvurular başlaması bekleniyor. Toplamda 4321 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2019 yılı personel alımı ilanlarında son gelişmeleri aktarıyoruz.

ASDEP ALIMI EĞİTİM VE KPSS BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Eğitim şartlarında; Sosyal hizmetler, psikoloji, çocuk gelişimi, sosyoloji, aile ve tüketici bilimleri, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun adayların (kpss şartında) Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS'den en az 60 ve üzeri puan almış olmaları ile açıklanacak olan ilanda belirtilen illerdeki kontenjan sayısının dört katı kadar aday eleme ve başvuru sürecinden geçecek.HANGİ KADRODA NE KADAR PERSONEL ALIMI OLACAK?
2019 yılı içerisinde açıklanması beklenen ilanlarda işçi kadrosunda 1000, Asdep 1000, sözleşmeli personel kadrosunda 2.321 kişi alınacak. Toplam alım sayısı 4321 olacak.

İLANLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İlanların ne zaman açıklanacağı henüz belli değil. Adayların başvuru kılavuzunun açıklanması ile başvuru detaylarının açıklanmasını beklemekteler.

Yayın tarihi: Temmuz 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • CTE HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

   CTE HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

   Personel Alımı İlan / kayıt numarası : # 7356 10kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   CTE HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK? BAŞVURULAR SONA ERİYOR! Adaylar başvuurlarına 01 temmuz 2019 tarihinde başlamışlardı. Ancak adaylar başvurularını artık tamamlamaları gerekmektedir. Bu bağlamda en geç 16 Temmuz 2019 tarihi mesai saati bitimine ka...

  • Adalet Bakanlığı ve CTE memur alımı başvuru ve sonuç açıklanma

   Adalet Bakanlığı ve CTE memur alımı başvuru ve sonuç açıklanma

   Personel Alımı İlan / kayıt numarası : # 7353 9kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Adalet Bakanlığı ve CTE memur alımı başvuru ve sonuç açıklanma takvimi Adalet Bakanlığı ve CTE Memur Alımı için başvuru tarihleri belli oldu. Sınav Sonuçlarının da takvimi açıklandı. Adalet Bakanlığı ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi çatı...

  • Hatay çiftlik elemanı iş ilanları

   Hatay çiftlik elemanı iş ilanları

   Personel Alımı (Hatay) İlan / kayıt numarası : # 5902 23kez görüntülendi. Nisan 30, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Hatay çiftlik elemanı iş ilanları Hatay ili, ilçe ve semtlerinden medya'da yer alan Hatay çiftlik elemanı iş ilanları, çiftlik elemanı hayvan bakıcısı, çiftlik elemanı arayanlar, çiftlik elemanı ilanları, çiftlik elemanı arayanlar, çiftlik elemanı iş...