Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

 • İlan / İçerik Numarası : # 8113 3 kez görüntülendi.
  • Antalya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Antalya Yat ve Gemi Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Antalya Yat ve Gemi Temizliği diyince ilk akla gelen firma olmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yüzlerce Yat ve Gemi sahibi müşterimize bizleri tercih ettikleri için sonsuz teşekkürler. Antalya Temizlik Şirketleri Gemi ve Yat temizliği nde kullandığı özel kimyasal malzemeler ve hassas fiber bezleri ile çalışır. Yetenekli personellerimiz sayesinde En Uygun Fiyatlarla En kaliteli Hizmeti veririz. Bir gemi veya yat temizliğinde iç temizlik kadar dış yüzey temizliği de önemlidir. İç yüzeylerde kulanılan ekipman ve malzemeler soft malzeme olmalıdır. Dış yüzeylerde ise yine daha farklı malzeme ve kimyasallar kullanılır.

Gemi veya Yat ınızın hiç bir alanı zarar görmeden bizde hizmet alabilirsiniz. Teizlik hizmetimizden sonra geminizin boyasında hiç bir aşınmaolmaz. Antalya Temizlik Şirketleri Telefon numarasından bizleri her zaman araybilir ve gerek hizmetlerimiz gerekse de randevularımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Antalya Temizlik Şirketleri Havada, Karada ve Denizde… Kısacası Müşterilerimizin talep ettiği her alanda hizmet vermektedir.

Yayın tarihi: Haziran 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Antalya Firmalar Şirketler Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırşehir NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Kırşehir NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   İnşaat Temizlik İşi (Kırşehir) İlan / kayıt numarası : # 7921 4kez görüntülendi. Ocak 6, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kırşehir NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kırşehir genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güven...