Kütahya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7922 3 kez görüntülendi.
  • Kütahya, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Kütahya NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kütahya genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Zengin tarihi ve kültürel birikiminin yanı sıra termal kaynakları, doğal güzellikleri ve çinileriyle görülmeye değer şehirlerden biri olan Kütahya Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. İç Batı Anadolu Bölümü’nde bulunan Kütahya’nın yüzölçümü 12.043 kilometrekare olup rakım 970 metredir. TÜİK’in 2017 verilerine göre Kütahya’da yaklaşık 572.256 kişi yaşamaktadır. Merkez başta olmak üzere Tavşanlı, Simav, Gediz, Altıntaş, Domaniç, Emet, Hisarcık, Aslanapa, Şaphane, Çavdarhisar, Dumlupınar, Pazarlar Kütahya’nın ilçeleridir. Nüfusun en yoğun olduğu ilçe Merkez olurken en az nüfusa sahip ilçe Dumlupınar’dır. Kütahya ili köklü bir tarihe sahiptir. Şehrin kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte MÖ 3000’li yıllara dayandığı tahmin edilmektedir. Kütahya’nın antik çağlardaki adı “Kotiaeion”dur.

Kütahya merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Kütahya genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Kütahya Altıntaş Aslanapa Çavdarhisar Domaniç Dumlupınar Emet Gediz Hisarcık Pazarlar Simav Şaphane Tavşanlı Kutahya Altintas Cavdarhisar Domanic Dumlupinar Hisarcik Saphane Tavsanli
Köprüören Seyitömer

Kütahya ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Baskül, kantar ve diğer tartı ve ölçüm makineleri toptan ticareti (ev tipi olanlar hariç). Işınının veya alfa, beta ya da gama ışınlarının kullanımına dayalı cihazların toptan ticareti. Buhar üretim kazanları ve kızgın su kazanlarının toptan ticareti. Zırhlı veya güçlendirilmiş kasalar ve kutular ile kasa daireleri için zırhlı veya güçlendirilmiş kapılar ve kilitli kutular ile para veya evrak kutuları, vb. (adi metalden) toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırıkkale NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Kırıkkale NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   İnşaat Temizlik Fiyatları (Kırıkkale) İlan / kayıt numarası : # 7919 3kez görüntülendi. Ocak 6, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kırıkkale NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kırıkkale genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güv...