Kırıkkale NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7919 3 kez görüntülendi.
  • Kırıkkale, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Kırıkkale NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kırıkkale genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale, Kızılırmak’ın geçtiği bereketli toprakları, tarihî yapıları ve doğal güzellikleri ile Anadolu’nun önde gelen şehirlerinden biridir. TÜİK’in 2016 verilerine göre nüfusu yaklaşık 277.984 olan Kırıkkale’nin yüz ölçümü 4.881 kilometrekaredir. Başta Merkez olmak üzere Yahşihan, Delice, Keskin, Sulakyurt, Bahşili, Balışeyh, Karakeçili ve Çelebi ile birlikte 9 ilçesi bulunmaktadır. Her ne kadar kuruluşu yeni olsa da geçmişte birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Kırıkkale eski bir yerleşim yeridir.

Kırıkkale merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Kırıkkale genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Kırıkkale · Bahşili · Balışeyh · Çelebi · Delice · Karakeçili · Keskin · Sulakyurt · Yahşihan · Bahsili · Kirikkale · Baliseyh · Celebi · Karakecili · Yahsiyan

Kırıkkale ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Ulaşım araçları toptan ticareti (gemi, römorkör, lokomotif, hava taşıtları vb. ile bunların parçaları ve konteynerler dahil, motorlu kara taşıtları, motosiklet ve bisikletler hariç)
Akümülatör, batarya, pil ve buların parçalarının toptan ticareti (evlerde, motosikletlerde ve motorlu kara taşıtlarında kullanılanlar hariç). Kompresör ve parçalarının toptan ticareti (soğutma, hava ve diğer amaçlar için). Silah ve mühimmat toptan ticareti (tabanca, av tüfeği vb. dahil).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kütahya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Kütahya NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   İnşaat Temizlik Fiyatları (Kütahya) İlan / kayıt numarası : # 7922 3kez görüntülendi. Ocak 6, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kütahya NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Kütahya genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenil...