Muş NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7923 3 kez görüntülendi.
  • Muş, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Muş NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Muş genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Çavuş Dağı’nın kuzeydoğu eteklerine kurulmuş, Doğu Anadolu’nun tarihî ve doğal güzelliklerini bir arada sunan Muş, Anadolu’nun kapısını Türklere açan Malazgirt Savaşı’nın kazanıldığı topraklara ev sahipliği yapmaktadır. Ağrı, Bitlis, Erzurum, Bingöl, Diyarbakır illeri ile komşu olan Muş’un yüzölçümü 8.196 kilometrekaredir. Yukarı Murat Van Bölümü’nde yer alan ilde 2017 itibari ile yaklaşık 404.544 kişi yaşamaktadır. Merkez ilçe başta olmak üzere Bulanık, Malazgirt, Varto, Hasköy ve Korkut Muş’un ilçeleri arasındadır. Nüfusun büyük bir kısmı merkez ilçede ikamet ederken Korkut ilçesi en az nüfusa sahip olan yerdir. Muş’un tarihî geçmişi Urartular’a kadar uzanmaktadır.

Muş merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Muş genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Muş · Mus · Bulanık · Hasköy · Korkut · Malazgirt · Varto · Bulanik · Haskoy · Karaağaçlı Kırköy Kızılağaç Konukbekler Serinova Sungu Yeşilova Yaygın

Muş ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Yangın söndürücüler, püskürtme tabancaları, buhar veya kum püskürtme makineleri ile benzeri mekanik cihazların toptan ticareti (tarımsal amaçlı kullanılanlar ile taşıtlar için yangın söndürücüler hariç). İş güvenliği amaçlı kişisel koruyucu donanımların toptan ticareti. Genel ve özel amaçlı diğer makine, cihaz ve aletlerin toptan ticareti (metal döküm için kalıplar, demir veya çelikten tanklar, variller, fıçılar, kutular ile tıpalar, şişe kapakları, vb. dahil).

Sıvı yakıtlar ve bunlarla ilgili ürünlerin toptan ticareti (ham petrol, ham yağ, mazot, benzin, biodizel, fuel oil, gaz yağı, madeni yağlar, gres yağları vb.). Katı yakıtlar ve bunlarla ilgili ürünlerin toptan ticareti (linyit, taş kömürü, odun kömürü, kok kömürü, yakacak odun vb.).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Expo Temizlik İle Profesyonel Antalya Ev Temizliği Hizmetleri

   Expo Temizlik İle Profesyonel Antalya Ev Temizliği Hizmetleri

   İnşaat Sonu Temizliği (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8121 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Expo Temizlik İle Profesyonel Antalya Ev Temizliği Hizmetleri Ev temizlik hizmetimizi alabilmek için yapmanız gereken sadece iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşmektir. Müşteri temsilcimiz sizin bilgilerinizi al...