Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Alanında uzman ve tecrübeleri, firmamız tarafından iş eğimi verilmektedir…

BİZE ULAŞIN
Yaşlılar İçin Bakıcılık Hizmeti

Evde yaşlı bakıcılık hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak için bize ulaşın…

BİZE ULAŞIN
Temizlik Personeli

Temizlik personeli ihtiyaçlarınız için musait olduğunuz zamana göre çalışma planı yapıyoruz…

BİZE ULAŞIN

Bebek ve Çocuk Bakıcısı, Hasta ve Yaşlı Bakıcısı

Hemen arayın fiyat teklifi alın, uygun fiyata kaliteli hizmetimizden faydalanın...

NANTUR Eleman İş Bulma Hizmetleri

1991 yılından bu zamana seçme yerleştirme sektöründe hizmet veren firmamız 2020 yılında yeni markası NANTUR insan kaynakları ve danışmanlık şirketi ile siz değerli müşterilerimize İŞKUR ( Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu ) güvencesiyle hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu zamana onbinlerce aile ve işyerine danışmanlık hizmeti verdik. 24 senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ve 70.000 kişilik Geniş cv portföyü ile istediğiniz niteliklere uygun eleman bulmak bizimle çok kolay.

Hiçbir reklam yapmadan sadece referans ile 24 sene sektörde ayakta kalabildik. Herzaman yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalıştık,Teknoloji ve internetin günden güne büyüdüğü dünyamızda,Dijital ortamda artık bizde olmalıyız diyerek yeni markamızı kurduk ve ilk günkü aşkla sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. 24 Senenin verdiği bilgi birikimi ve uzman kadromuz ile Türkiye geneli Hasta bakıcısı hizmeti vermekteyiz. Bakıcılarımız Referans, Adli sicil kaydı ve Sağlık raporu kontrol edilmiş insanlardan oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ


apartman görevlisi

Kapıcı & Apartman Görevlisi

Oturduğunuz siteye yazlığa vs en güvenilir kapıcıyı size bulalım, siz zamanınızı başka işlere harcayınız...

eve yardımcı hizmetçi

Eve Yardımcı & Hizmetçi

Temizlik, ütü, yemek, çocuk bakımı gibi vs tüm gündelik ev işlerinde size yardımcı olacak güvenilir...

abla abi

Abla ve Abi

Evinize çocuklarınızın ev ödevlerine yardımcı olacak lise, üniversite öğrencisi / mezunu abiler ve ablalar...

bebek ve çocuk bakımı

Bebek ve Çocuk Bakımı

Bebek ve Çocuk bakımı çok dikkatli olunması gereken, çok titiz olunması gereken aynı zamanda gelişim aşamasındaki...

yaşlı bakımı

Yaşlı Ve Hasta Bakımı

Hepimizin sonu yaşlılıktır ve yaşlılar aynı birer çocuk gibi hizmete muhtaçtırlar, aynı bir çocuk gibi alıngan ve bir çocuk...

temizlik personeli

Temizlik ve Yemek Personeli

En çok ihtiyaç duyular ve sirkülasyonu çok yoğun olan sektör temizlik ve yemek personeli temini sektörüdür.

sağlık sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, bir çalışanın yada bir personelin çalıştığı yerde hangi şart ve koşulda olursa sağlık sigortasının yapılması...

Çalışma izni

Çalışma İzni

Çalışma izni kişinin çalışmak istediği ülkede o ülkenin yasalarına göre belirlenen yasal süreç ve evraklarının hiç bir kurala...

oturma izni

Oturma İzni

Ülkemiz Türkiye'de oturmak isteyen yabancı uyruklu kişiler için kalabilecek yer temini ve yasal işlemler için gerekli...

köpek gezdirici

Köpek Gezdiricisi

Siz yok evinizdeki köpek kedi vs evcil hayvanlarınıza bakım ve gezdirme hizmeti sunuyoruz ..

kaloriferci

Kaloriferci

Merkezi ısıtma sistemi bulunan siteler ve binalarda kalorifer tesisatı alanında uzman personeller ..

bahçıvan

Bahçıvan

Villanıza, yazlığınıza, bahçenize veya çiftliğinize bakıp evirip çevirecek güvenilir elemanlar..

Refakatçi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Evde veya hastanede refakatçi hizmeti sağlamaktayız.Bay bayan alanında uzman refakatçilerimizle 24 senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ile hastalarınız bizimle çok mutlu. Hastalık her insanın başına aniden gelebilecek olan hayatın gerçekleri arasında yer alıyor. Bu hastalıklar kimi zaman kısa süre içerisinde atlatılabiliyorken kimi zaman ise uzun süre hastanede tedavi görmeyi gerektiriyor.

Bebek bakıcısı, hayatımızın en önemli varlıklarına daha güzel bir hayat sunmamız için gereklidir. Ebeveynlerin çalışması durumunda mutlaka bebeklere bir bakıcının bakması şarttır. Bu nedenle bebek bakıcısı seçimi büyük önem taşır. Bakıcı seçerken bazı şeylere mutlaka dikkat etmek gerekir.

NANTUR insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman ve kaliteli ev yardımcısı elamanları sunuyoruz. Bu elemanlar sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Bu kişiler özellikle işte çalışanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Örneğin eve gelince sıcak bir yemek bulmanı ev yardımcısı hizmeti alarak mümkün olur.

Evde Kedi ve Köpek Bakımı, son zamanlarda ihtiyaç duyulan meslek kollarından birisidir. Tatile ya da iş için seyahate çıktığınız zaman evdeki dostunuzu bir yere bırakamıyor, bakım evine vermeye de güvenemiyorsanız evde kedi ve köpek bakımı hizmeti alabilirsiniz. Son zamanlarda gelişen bu hizmet sayesinde evcil dostlarınız kendi evlerinde bakılmanın da keyfini sürecek.

TIKLA ARA
WhatsApp