Yaş almış bireylere yaşlı bakım teknikerleri koordinesinde profesyonel bakım desteği sağlıyoruz. Hastalarınıza yatılı veya gündüzlü bakım seçenekleri ile bakım hizmetini üstleniyoruz. Hastanede veya evinizde hastalarınıza refakatçi hizmeti sunuyoruz. Hasta, Yaşlı ve engelli bireylerinizin heyet raporu çıkarılması işlemlerinde danışmanlık ve destek sağlıyoruz.

Evinizden hasta ve yaşlılarınızı alıp gerekli sağlık kuruluşuna götürüyoruz gerekli muayene ve tetkilerden sonra tekrar evinize bırakıyoruz. Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre bir çocuk bakıcısına, belki bir yaşlı bakıcısına belki de ev yardımcısına ihtiyacınız var. Bu konu da size çözüm ortağı olacak en güvenilir yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Sizlerin taleplerine nasıl mı cevap vereceğiz? Zengin, deneyimli, referanslı, eğitimli bakıcı adaylarımız ile tabi ki. NANTUR Danışmanlık hakkında biraz bilgi verdikten sonra çalışma disiplinimizden biraz bahsedelim isterseniz..

NANTUR Danışmanlık, belgeli ruhsatlı bir Özel İstihdam Bürosudur. Kurulduğu yıldan itibaren yüzlerce aileye hizmet vermiş sektörde dürüst ve güvenilir olarak anılmayı hedeflemiş ve hedefine ulaşmış bir firmadır. Biz biliyoruz ki yaptığımız iş çok hassas, biz biliyoruz ki müşterilerimiz en güvenilir varlıklarını teslim edeceği bakıcıyı ararken, çok titiz ve heyecanlı. Bu yüzdendir ki disiplini çalışma görevimize tecrübe ve empati yeteneğimizi de katıyoruz.

Her bakıcı talep eden ailemizin hikayesi, istekleri farklı olsa da amaçları çoğu zaman aynıdır. Güvenilir deneyimli istikrarlı çalışacak bir bakıcı. Öncelikle yaptığımız iş, bize bakıcı talebiyle gelmiş olan ailenin ne istediğini çok iyi anlamak. Ailemizden istekleri doğrultusunda çok detaylı bir talep çalışması yapmak. En önemli ve ilk aşama TALEPLERİ ANLAYABİLMEK! Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar isteklerinizi ve beklentilerinizi tek tek inceliyoruz. Ardından Çelebi Danışmanlığın portföyüne dahil olmayı başarabilmiş yüzlerce adaydan sizlerin taleplerine uygun bakıcı adaylarımızı arayıp ailemizin talepleri hakkında görüşme yapıyor ve bakıcı adaylarımız ile sizleri ofisimizde bir araya getiriyoruz.

Yaşlı bakımı, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici düzeyde sağlığın korunmasından, son dönem hasta bakımına kadar olan hizmetleri içine alan geniş bir kavramdır. Bakıcılığın amacı, hastalığı ya da yetersizliğine bakılmaksızın, gereksinimi olan yaşlıya, bağımsızlığını sürdürebildiği ve istediği sürece, kendi evinde yaşama olanağı sunmaktır. Bu eğitim ile sizlere yaşlı bakımı ve bakıcılığı hakkında sizlere kolaylık sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir hemşire, hasta bakıcı ve bu alanda hizmet gösteren bireyler profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

hasta bakıcı

Evde Hasta Bakımı

Evinizde yatalak hasta ve felçli hastalarınıza bakıyor, ilaç, temizlik, yemek vs tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve düzenli bakımını yapıyoruz...

hasta bakıcı

Hastanede Bakıcı & Refakatçi

Hastanede bir kaç gün yada uzun süreli kalmak zorunda olan hastalarınız için A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bayan erkek elemanlar...

Yatalak Hasta Bakımı

Yatalak Hasta Bakımı

Bakımı oldukça zor ve meşakkatli olan yatalak hastalarınıza uzman erkek ve bayan bakıcılarımız ile kaliteli profesyonel hizmet veriyoruz...

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan hasta bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Ne yazık ki, çoğu kişi hastaneden taburcu olduktan sonra, oluşabilecek risklerin farkında değildir. Bu durum, özellikle yoğun bakım sonrası süreçte eve taburcu edilen hastalar için önemlidir, bakıma ve desteğe ihtiyaç duyan yaşlılar için geçerlidir.

Hasta bakıcılar insanların hastalandığı dönemlerde onların her türlü kişisel ihtiyacını karşılamak, öz bakımlarını yapmak, ilaçlarını zamanında vermek, basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, hastanın durumunun kötüleşmesi halinde ambulans ve doktor çağırmak ve ilgili kişilere haber vermek gibi önemli görevleri sistematik ve düzenli şekilde yerine getirirler.

TIKLA ARA
WhatsApp