Ağrı NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7890 4 kez görüntülendi.
  • Ağrı, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Ağrı NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Ağrı genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Ağrı, çok soğuk ve kuru bir iklim yapısına sahiptir. Toplam nüfusu 549.262 olup yüzölçümü 11.520 kilometrekare olan bir alana kurulmuştur.

Geçmişte Karakilise, Ararat ve Karaköse adlarıyla anılan şehir, Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya geçiş noktası Olmuştur. Bu durumdan dolayı çoğu yerleşik düzene geçmemiş olsa da, şehir birçok medeniyete ev sahipliği yaparak farklı kültürlere sahip olmuştur.

Bu toprakları sırasıyla Hitit, Mitanniler, Urartu, Kimmerler, İskit ve Pers uygarlıklarının eline geçmiştir. 1054 yılında Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey’in başlattığı akınlar sonucunda Türk yönetimine geçmiştir. En son 15 Nisan 1918 yılında Rusların elinde olan Ağrı, Sovyetler Birliği ile 1921’de yapılan antlaşmayla Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine alınmıştır.

Ağrı merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Ağrı genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Ağrı Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak Agri Dogubeyazit Eleskirt Ararat Gürbulak Bazargan Cumaçay Murat Agri
Havalimanı Havaalanı Tren Garı Gar Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Havalimani Havaalani Kayak Merkezi Tesisleri Sınır Gümrük Kapısı

Ağrı ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;


Yaş sebze ve meyvelerin bir ücret ve sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (kabzımallık ve aracı üretici birlikleri dahil). Tütün ve tütün ürünlerinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (aracı üretici birlikleri dahil).

İçeceklerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar.
Oyun ve oyuncak, spor malzemesi, bisiklet, kitap, gazete, dergi, kırtasiye ürünleri, müzik aleti, saat ve mücevher ile fotoğrafçılıkla ilgili ve optik aletlerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Trabzon NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Trabzon NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

   Gündelik Temizlik Elemanı Arayanlar (Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 7884 4kez görüntülendi. Ocak 5, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Trabzon NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Trabzon genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenil...