Tekirdağ NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7883 3 kez görüntülendi.
  • Tekirdağ, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Tekirdağ NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Tekirdağ genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasından bulunan Türkiye’nin turistik noktalarından biridir. Türkiye’nin en kalabalık yirmi üçüncü şehri olan Tekirdağ’da TÜİK’in 2016 verilerine göre yaklaşık 972.875 kişi yaşamaktadır. Marmara Denizi ile birlikte Karadeniz’e kıyısı bulunan Tekirdağ ülkemizde her iki denize de kıyısı olan altı şehirden biri olma özelliği taşımaktadır.

2014 yerel seçimleri sonrasında büyükşehir unvanı alan Tekirdağ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Marmara Ereğlisi, Çorlu, Çerkezköy, Şarköy, Saray, Hayrabolu, Malkara, Muratlı ile birlikte 2014 seçimleri sonrası Süleymanpaşa, Ergene ve Kapaklı da şehrin yeni ilçeleri arasında yerini almıştır.

Tekirdağ merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Tekirdağ genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Tekirdağ · Çerkezköy · Çorlu · Ergene · Hayrabolu · Kapaklı · Malkara · Marmaraereğlisi · Muratlı · Saray · Süleymanpaşa · Şarköy · Kumbağ · Mürefte · Uçmakdere Tekirdag Corlu Kapakli Maramaraereglisi Suleymanpasa Sarkoy Kumbag Murefte Ucmakdere Edirne Kırklareli Kirklareli Kapıkule

Tekirdağ ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;
Motosikletler, motorlu bisikletler ve bunların parça ve aksesuarlarının diğer perakende ticareti (uzmanlaşmamış olanlar ile internet, posta, tezgah, pazar vb. yoluyla yapılanlar)
Çiçeklerin, bitkilerin, diğer tarımsal hammaddelerin, tekstil hammaddelerinin ve yarı mamul malların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
Canlı hayvanların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Ofis Temizleme Fiyatları En Ucuz Firmalar

   Antalya Ofis Temizleme Fiyatları En Ucuz Firmalar

   Ev Temizlik Elemanı Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8125 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Ofis Temizleme Fiyatları En Ucuz Firmalar 7 gün 24 saat tüm taleplerinizi değerlendirecek olan firmamıza iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı eşyalarınızın özenle temizlenmesi için hizmet veren firmamız, soru...