Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Alanında uzman ve tecrübeleri, firmamız tarafından iş eğimi verilmektedir…

BİZE ULAŞIN
Yaşlılar İçin Bakıcılık Hizmeti

Evde yaşlı bakıcılık hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak için bize ulaşın…

BİZE ULAŞIN
Temizlik Personeli

Temizlik personeli ihtiyaçlarınız için musait olduğunuz zamana göre çalışma planı yapıyoruz…

BİZE ULAŞIN

Bebek ve Çocuk Bakıcısı, Hasta ve Yaşlı Bakıcısı

Hemen arayın fiyat teklifi alın, uygun fiyata kaliteli hizmetimizden faydalanın...

Eleman Personel İş Buma Fiyatları

Uzun yıllar önce işsiz insanlarımıza iş ve yardıma desteğe elemana personel ihtiyaç olan ailelerimize firmalarımıza kurumlarımıza vs en güvenilir en doğru personeli en hızlı bir şekilde karşılık beklemeden ücretsiz olarak ayarlamayı / bulmayı hedeflemiş bir ekipten oluşan organizasyon firması olarak, ne iş arayanlardan nede eleman arayanlardan kesinlikle hiçbir ücret istemiyoruz. Birisi sizden iş bulma karşılığı para istiyorsa % 100 dolandırıcı olduğunu unutmayınız. Yine birisi sizden eleman bulma karşılığı para istiyorsa, yine bunlarında pek az bir kısmı hariç çoğunluğunun dolandırıcı olduğunu aklınızdan çıkarmayınız.

Internet sitemiz üzerinde, sosyal medya hesapları ( Instagram, Twitter, Youutbe, Facebook, Linkedin vs )üzerinde yauınlanan iş ve eleman ilanları vasıtasıyla adımızı kullanarak sizlerle iletişime geçen ve para talep eden bir çok dolandırı olduğunu biliyoruz. NANTUR danışmanlık ekibinden hiç bir kimse kimseden para ve ücret talep etmez. Şayet birisi sizinle iletişime geçti ise ve sizden bizim adımıza kayıt, ilan vs herhangi bir ad işlem adı altında para talep ediyorsa bilinizki kesinlikle dolandırıcıdır. Günümüzde en çok dolandırıcılık insan emeği ve umudu sömürme üzerinden yapıldığını kesinlikle aklınızdan çıkarmayınız.

FİYATLAR


apartman görevlisi

İş Arıyorum İlanı Verme

İş arayanlar internet sitemiz üzerinde tüm kategoriler altında sınırsız ilan yayınlayabilir, eleman arayanlar ile yazışabilir...

eve yardımcı hizmetçi

Eleman Arıyorum İlanı Verme

İnternet sitemizde güvenilir personel arayanlarda bedava ücret ödemeden ilanlar yayınlayarak iş arayanlar ile iletişim...

abla abi

Çocuk / Bebek Bakıcı Fiyatları

Saatlik 10 TL, yarım gün ( 4 saat ) 30 TL, tüm gün ( 8 saat ) 50 TL. Uzun süreli işlerde elemanla karşılıklı konuşulmaktadır.

bebek ve çocuk bakımı

Yaşlı / Hasta Bakıcı Fiyatları

Saatlik 20 TL, yarım gün ( 4 saat ) 40 TL, tüm gün ( 8 saat ) 65 TL. Uzun süreli işlerde elemanla karşılıklı konuşulmaktadır.

yaşlı bakımı

Eve Yardımcı & Gündelikçi Fiyatları

Saatlik 25 TL, yarım gün ( 4 saat ) 50 TL, tüm gün ( 8 saat ) 80 TL. Uzun süreli işlerde elemanla karşılıklı konuşulmaktadır.

temizlik personeli

Çay Temizlik Yemek Personeli

Saatlik 20 TL, yarım gün ( 4 saat ) 40 TL, tüm gün ( 8 saat ) 60 TL. Uzun süreli işlerde elemanla karşılıklı konuşulmaktadır.

kreş elemanı

Kreş Elemanı Fiyatları

Saatlik 22 TL, yarım gün ( 4 saat ) 45 TL, tüm gün ( 8 saat ) 68 TL. Uzun süreli işlerde elemanla karşılıklı konuşulmaktadır.

köpek gezdirici

Köpek Gezdiricisi Fiyatları

Hergün 1 saat gezdirme 10 TL, haftada 3 gün 1'er saat gezdirme 25 TL, Haftanın hergünü 1'er saat gezdirme 50 TL.

iş ilanları

Yurtdışı İş Bulma Fiyatları

Özellikle Almanya, Kanada, Amerika, Avustralya, Hollanda vs gibi ülkelerde iş bulma, vize işlemleri ücretsiz.

Yukarıda yayınlanan fiyatlar size gelen elemanın eline ödenecek onun hakkı olan ücrettir. Buna ilave hiç bir komisyon, sigorta vs adı altında ilave ücret yoktur. Uzun süreli haftalık / aylık periyotlarla çalıştırmak istediğiniz personel / eleman ile bizzat aileler, işverenler kendi aralarında anlaşmaları gerekmektedir. Uzun süreli çalışmalar için fiyat anlaşması tamamen eleman ile ailenin / işverenin arasında tamamlanması gerek süreçtir.

NANTUR danışmanlık organizasyon ekibi, ne işverenden ne iş arayandan hiçbir şekilde para talep etmez! Ancak aradığı elemanı bizim tavsiyelerimiz ve önerilerimiz ile bulmuş, elemandan çok memnun kalmış aileler, işverenler bize teşekkür mahiyetinde bağışlar ve destekler yapmaktadırlar. Hiçbir ailenin veya işverenin bağış yapma ve bizi destekleme zorunluluğu yoktur. Bu tamamen bir gönül ve güvenilirlik dayanışmasıdır.

Güvenilir bir aile veya işveren yanında part time veya sürekli iş arıyorum diyorsanız, bize yaşadığınız şehri, eğitim durumunuzu, hangi işleri hangi saat aralıklarından yapabileceğinizi etaylı olarak bildiriniz.

Evinize, işyerinize, ofisinize güvenilir bir eleman personel arıyorum diyorsanız, hemen web sitemiz üzerinde kayıt oluşturup, bize hangi şehirde hangi zaman aralığında hangi işler için hangi özelliklere sahip olması gereken bir eleman arayışı içerisinde olduğunuzu bildirmeniz yeterlidir.

Hizmetlerimiz Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, Didim, Altınkum, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Ölüdeniz, Kaş, Kemer, Antalya, Belek, Side, Manavgat, Alanya gibi tatil beldelerinde, ayrıca Gaziantep, Trabzon, Bursa , Samsun, Kayseri, Bursa, Kocaeli, İstanbul, Ankara, Konya, Mersin, Aydın, İzmir, Adana, Eskişehir gibi illerde ve diğer tüm şehirlerde devam etmektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp