İlk defa çocuk bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için zaman çok önemlidir. Doğru insanı mümkün olan en kısa sürede bulmak aileler için büyük önem arz eder. Yerli ve yabanci adaylardan oluşan portföyümüzle titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Bebek bakıcısı adaylarında aranılan en önemli kriter, bebek bakımı konusunda tecrübeli olmalarıdır. İlk defa bebek bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için doğru insanı bulmak çok önemlidir. Zira uzmanlar bebeklere bakım veren kişinin bebekle duygusal bağ kurmasının bebeğin gelişimi için çok önemli olduğuna ve bebeğe bakım veren kişinin sık sık değişmesinin bebeğin üzerinde olumsuz etkileri olabileceğine vurgu yapmaktadırlar.

Dadılar, bebek ve çocuk bakıcılarından farklı olarak çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda çok bilgilidirler. En az bir yabanci dil bilirler. Çocuğun gelişimini ve akademik hayatını destekleyecek yetkinliğe sahip olmakla birlikte çocuğa öğretebilecek derecede bir enstrüman çalma ve yine çocuğu yönlendirecek derecede spor bilme özelliklerine sahiptirler. Siz de çocuğunuzun bakımını profesyonel bir dadıya emanet etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan dadı kriterlerine göre en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Hasta bakıcılarının da aynı bebek bakıcılarında olduğu gibi titizlikle ve hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir. Adayların daha önce hasta bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterdir. İhtiyacınız olan hasta bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabancı adaylardan oluşan portföyümüzden titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yaşlı bakıcılarının da aynı bebek bakıcılarında olduğu gibi titizlikle ve hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir. Adayların daha önce bebek veya yaşlı bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterdir. İhtiyacınız olan yaşlı bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabancı adaylardan oluşan portföyümüzden titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

bebek bakıcı

Çocuğa / Bebeğe Evde Bakım

Talebinize uygun olarak, evinize parttime, gündüzlü veya yatılı yabancı Türk bakıcılar elemanlar ayarlıyoruz...

yaşlıya bakıcı

Yaşlıya Evde Bakım

Yalnız kalması sakıncalı ebeveynlerinize kendi evlerinde eşlik ediyor, ilaç, yemek, temizlik her ihtiyaçlarını....

evde hasta bakımı

Hastaya Evde Bakım

Hastalarınıza kendi evlerinde durumlarına göre yatılı, veya part time elemanlar ile düzenli bakım sağlıyoruz...

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan çocuk bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Evde bakım hizmetlerinin en önemli ve en çok gereksinim duyulan alanı hemşirelik hizmetidir. Evde bakım hizmetlerinde çalışan hemşireler, işe alım aşamasında mesleki eğitimleri, üniversite ve yüksek lisanları, meslekte çalıştıkları süre, tecrübe, branşlaşma, sağlık kuruluşlarında edindikleri hasta deneyimleri ve iletişim gibi pek çok kritere bakılarak alınmaktadır. Evde bakım hemşiresi arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp