Van Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

 • İlan / İçerik Numarası : # 7490 52 kez görüntülendi.
  • Van, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Van temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Van temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık şirketleri telefon iletişim.

Van merkezinde en çok temizlik elemanı işi talebinde bulunan sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Yaş sebze ve meyvelerin bir ücret ve sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (kabzımallık ve aracı üretici birlikleri dahil)
Taze incir ve üzüm toptan ticareti
Narenciye toptan ticareti
Diğer taze meyve sebze toptan ticareti (patates dahil)
Yufkacılık: Tatlandırılmamış dayanıklı hamur tatlıları imalatı (pişirilmiş olsun olmasın tatlandırılmamış kadayıf, baklava vb.) (yufka imalatı dahil)

Van merkezde ve çevresinde okullara işyerlerine ofislere evlere apartman site yönetimlerine camilere fabrikalara avm alışveriş merkezlerine villalara özel ve devlet hastanelerine resmi kurumlara temizlik hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biriyiz.

Van içinde faaliyet gösteren temizlik şirketimize part time full time gündüz ( sabah, öğleden sonra ), akşam ve gece vardiyalarında çalışacak yüksek maaş ve günlük yevmiye prim ile bay bayan temizlik elemanı görevlisi personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru talebinizi aşağıdaki form aracılığı ile ilete bilirsiniz ( Oturduğunuz semti, yaşınızı, hangi günler ve saatler arası hangi işlerde çalışabileceğinizi yazmayı unutmayınız.)

Van içi temizliğine personel görevli eleman arayan başlıca diğer sektörler şunladır;

Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hububat, un ve zahire ürünleri perakende ticareti (bulgur, pirinç, mısır, vb.)
Tütün ürünleri imalatı: Tütün ürünleri imalatı
Yaş meyve ve sebze ticareti: Başka yerde sınıflandırılmamış meyve ve sebzelerin başka yöntemlerle işlenmesi ve saklanması (kesilmiş ve paketlenmiş olanlar dahil)

Van Bahçesaray · Başkale · Çaldıran · Çatak · Edremit · Erciş · Gevaş · Gürpınar · İpekyolu · Muradiye · Özalp · Saray · Tuşba · Kapıköy
Bahcesaray Baskale Caldiran Catak Ercis Gevas Gurpinar Ozalp Tusba Kapikoy
Otogar Otobüs Terminali Şehir Merkezi Havaalanı Havalimanı Organize Sanayi Hızlı Tren Garı İstasyonu Kayak Merkezi Merkezleri Üniversite Kampüsü

Yayın tarihi: Eylül 10, 2019 Yayınlayan / Yazan : Van Temizlikçi İş İlanları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Temizlik Hizmetleri Havuzlar Villalar Su Depoları

   Antalya Temizlik Hizmetleri Havuzlar Villalar Su Depoları

   Haftada 3 Gün Ev Temizlik İş İlanları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8158 4kez görüntülendi. Haziran 12, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Temizlik Hizmetleri Havuzlar Villalar Su Depoları Sayısız referansımız ile işlerimizdeki kalitemiz ortada olup bu konuda profesyonel bir destek almak isteyen firmalar ve havuz sahipleri için destek vererek daha uzun süreçler için bu hizmetin ...

  • Edirne Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Edirne Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

   Haftada 3 Gün Ev Temizlik İş İlanları (Edirne) İlan / kayıt numarası : # 7599 32kez görüntülendi. Eylül 11, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Edirne temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri. Çorap bağları, jartiyer, pantolon askıları ve benzeri iç giyim aksesuarları imalat...