Afyonkarahisar Temizlik Firmaları Şirketleri Temizleme Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 7581 21 kez görüntülendi.
  • Afyonkarahisar, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Afyonkarahisar temizlik firmaları şirketleri ofis ev temizliği profesyonel ev temizleme hizmetleri fiyatları, su deposu petek apartman baca şömine bacası temizliği hizmetleri.

Çiftlik hayvanları için hazır yem imalatı
Ev hayvanları için hazır gıda imalatı (kedi ve köpek mamaları, kuş ve balık yemleri vb.)
Hayvan yemi toptan ticareti (kuş yemi, yemlik kökleri, yemlik kıvırcık lahana, darı, kaplıca, yonca, yemlik mısır vb. ile kepek, kırma, küspe, vb.)
Ev hayvanları için yemlerin veya yiyeceklerin toptan ticareti (çiftlik hayvanları için olanlar hariç)

Afyonkarahisar bina havalandırma bahçe buharlı ev boyler cam perde stor perde halı yıkama, dış cephe çatı arası duvar kağıdı engellilere gündelik ev temizlik fiyatları.

Afyonkarahisar ev ofis fabrika günlük ev havalandırma havuz yerden ısıtma inşaat yapı sonrası temizleme servisi ev inşaat sonu kalorifer petek merkezi sistem petek temizliği.

Afyonkarahisar kolon kalorifer kombi kuyu logar mermer otel sebil su kuyusu su baskını akaryakıt tank temizliği, 65 yaş üstü yaşlılara ev villa temizleme hizmeti veren firmalar.

Afyonkarahisar yabani ot ev temizliği ne kadar ev temizliğİ fiyatları kaç tl hakkında bilgiler yorumlar tavsiyeler.

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda et perakende ticareti (sakatatlar, av ve kümes hayvanı etleri ile kasaplar dahil)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda et ürünleri perakende ticareti (sosis, salam, sucuk, pastırma vb.)
Ev hayvanları bakım hizmetleri: Ev hayvanları bakım hizmetleri (ev hayvanlarına verilen besleme, bakım, barındırma, kuaförlük, eğitim, vb. hizmetler)
Evcil hayvan ile gıdalarının imalat ve ticareti sektörü : Evcil hayvanların yetiştirilmesi ve üretilmesi (balık hariç) (kedi, köpek, kuşlar, hamsterler vb.)

Afyon Afyonkarahisar Başmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ Evciler Hocalar İhsaniye İscehisar Kızılören Sandıklı Sinanpaşa Sultandağı Şuhut Basmakci Kiziloren Suldandagi Suhut Emirdag Beyyazı Büyükkalecik Çayırbağ Çıkrık Değirmenayvalı Erkmen Fethibey Gebeceler Işıklar Nuribey Salar Susuz Sülümenli Sülün Karaadilli
Zafer Havaalanı Airport Havalimanı Şehiriçi Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı Gar Havalimani Havaalani Sehirlerarasi Otobus Kayak Merkezi

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda ev hayvanları ile bunların mama ve gıdalarının perakende ticareti (süs balıkları, köpek, kuş, hamster, kaplumbağa vb., akvaryum, kafes ve kedi ve köpekler için tasmalar vb. dahil)
Gübre imalatı ve ticareti: Fosfatlı veya potasyumlu gübreler, iki (azot ve fosfor veya fosfor ve potasyum) veya üç besin maddesi (azot, fosfor ve potasyum) içeren gübreler, sodyum nitrat ile diğer kimyasal ve mineral gübrelerin imalatı
Suni gübrelerin toptan ticareti (gübre mineralleri, gübre ve azot bileşikleri ve turba ile amonyum sülfat, amonyum nitrat, sodyum nitrat, potasyum nitrat vb. dahil, nitrik asit, sülfonitrik asit ve amonyak hariç)
Hayvansal veya bitkisel gübrelerin toptan ticareti (kapalı alanda yapılan ticaret)

Yayın tarihi: Eylül 11, 2019 Yayınlayan / Yazan : Afyonkarahisar Temizlik Firmaları

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kocaeli Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Kocaeli Temizlikçi İş İlanları Bayan Eleman Arayanlar

   Ev Temizliği Yapan Bayan (Kocaeli) İlan / kayıt numarası : # 7473 24kez görüntülendi. Eylül 10, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kocaeli temizlikçi iş ilanları bayan eleman ev ofis dükkan hastane okul avm fabrika mağaza villa site apartman depo mekanlar temizlik personeli arayan yerler. Kocaeli temizlik işi arayanlar aranıyor arıyorum ücretsiz ilan yayınla eleman danışmanlık ş...