Hakkari NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7911 6 kez görüntülendi.
    • Hakkari, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Hakkari NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Hakkari genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkâri yüz ölçümü bakımından ülkemizin 47. büyük şehridir. Doğusunda İran, güneyinde Irak ile komşu olan Hakkâri’nin batısında Şırnak, kuzeyinde Van illeri bulunmaktadır. 2017 nüfus verilerine göre Hakkâri’de 275.761 kişi yaşamaktadır. Hakkâri ülkemizin en kalabalık 62. şehridir. Merkez ile birlikte Yüksekova, Şemdinli ve Çukurca Hakkâri’nin ilçeleridir. Nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık ilçe Yüksekova olurken Çukurca en az nüfusa sahip ilçedir. Ülkemizin en doğusunda yer alan Hakkâri’de irili ufaklı birçok dağ bulunmaktadır. En dağlık yörelerden biri olan Hakkâri’nin yüzde 88’i dağlarla kaplıdır.

Hakkari merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Hakkari genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Hakkari · Çukurca · Şemdinli · Yüksekova Derecik Aktütün Dağlıca Anadağ Çölemerik Colemêrg Aqqare Colemerik Cukurca Semdinli Yuksekova Mergabütan

Hakkari ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Oyun ve oyuncak toptan ticareti (yap-bozlar, oyun kağıtları, jetonla çalışan oyun makineleri vb. dahil). Hasır eşyalar, mantar eşyalar ve diğer ahşap ürünlerin toptan ticareti (ip vb. için makaralar dahil)
Müzik aletleri toptan ticareti. Çatal-bıçak takımı ve diğer kesici aletler ile metal sofra ve mutfak eşyalarının toptan ticareti (bakır mutfak eşyaları dahil). Tuvalet kağıdı, peçete, kağıt havlu ile kağıt tepsi, tabak, bardak, çocuk bezi vb. toptan ticareti (plastikten olanlar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet