Erzincan NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7908 2 kez görüntülendi.
  • Erzincan, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Erzincan NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Erzincan genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzincan Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden biri olmasının yanı sıra büyüleyici doğal güzellikleri ile turizm potansiyelini giderek artıran şehirlerin başında gelmektedir. TÜİK’in 2016 verilerine göre nüfusu yaklaşık 226.032 olan Erzincan’ın yüz ölçümü 11.903 kilometrekaredir. Erzincan Merkez başta olmak üzere Üzümlü, Tercan, Çayırlı, Refahiye, Kemah, İliç, Otlukbeli ve Kemaliye dâhil olmak üzere 9 ilçesi bulunmaktadır. En kalabalık ilçe Merkez olurken Otlukbeli nüfusun en az olduğu ilçedir.

Erzincan merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Erzincan genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Erzincan · Çayırlı · İliç · Kemah · Kemaliye · Otlukbeli · Refahiye · Tercan · Üzümlü · Cayirli · Ergan · ilic · Uzumlu · Ergan Dağı

Erzincan ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Temizlik malzemesi toptan ticareti (deterjan, ovma krem ve tozları, yumuşatıcılar, Arap sabunu, vb. dahil, kişisel temizlik sabunları hariç). Cila ve krem (ayakkabı, mobilya, yer döşemesi, kaporta, cam veya metal için) toptan ticareti. Parfüm, kozmetik ürünleri ve kolonya toptan ticareti (ıtriyat dahil). Sabun toptan ticareti (kişisel temizlik için). Cerrahi, tıbbi ve ortopedik alet ve cihazların toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Dezenfekte ve Dezenfeksiyon Servisi Fiyatları

   Antalya Dezenfekte ve Dezenfeksiyon Servisi Fiyatları

   Temizlik Şirketi Eleman Arayanlar (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8107 2kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Dezenfekte ve Dezenfeksiyon Servisi Fiyatları Dezenfeksiyonun Önemi Antalya Dezenfekte ve Dezenfeksiyon özellikle dünya son zamanlardaki maruz kaldığı virüsler nedeniyle hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu. Antalya Temizlik Şirketleri ...