Gümüşhane NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7910 5 kez görüntülendi.
    • Gümüşhane, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Gümüşhane NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Gümüşhane genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda 6.575 kilometrekarelik yüzölçümünde 146.353 kişilik nüfusu barındıran Gümüşhane, doğusunda Bayburt, batısında Giresun, kuzeyinde Trabzon, güneyinde Erzincan illeri ile çevrili bir şehirdir. Hem zengin tarihi ve kalıntıları hem de Harşit Çayı’nın iki yakasında, vadi boyunca uzanan doğal güzelliğiyle dikkat çekmektedir.

Binlerce yıllık tarihinde sahip olduğu gümüş madenlerinin zenginliğiyle öne çıkan Gümüşhane, adını da Türkçe "gümüş" ve Farsça "hane" sözcüklerinin birleşiminden almıştır. Şehre, Romalılar döneminde "gümüş yeri" anlamına gelen "Arjiopolis" denirken, Evliya Çelebi ise burayı "Gümüşşehri" olarak anlatmıştır. Şehrin geçmişin önemli ticaret yolu olan İpek Yolu üzerinde bulunması da, tarih boyunca önemli bir merkez olmasını sağlamıştır.

Gümüşhane merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Gümüşhane genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Gümüşhane · Kelkit · Köse · Kürtün · Şiran · Torul · Gumushane · Kose · Zigana · Siran · Arzular · Tekke
Köyler

Gümüşhane ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Mücevher ve takı toptan ticareti (altın, gümüş, vb. olanlar) (imitasyon olanlar hariç). Saat toptan ticareti (kol, masa, duvar, vb. saatler ile kronometreler)
Deri eşyalar ve seyahat aksesuarları toptan ticareti (çanta, valiz, cüzdan, kemer, vb. dahil). Spor malzemesi toptan ticareti (basketbol, futbol, vb. spor ayakkabıları, kayak botları gibi özel spor ayakkabıları, bisikletler ve bisiklet parçaları ile aksesuarları, çadır ve kamp malzemeleri dahil). Kırtasiye ürünleri toptan ticareti.

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Şirketler Firmalar Listesi Rehberi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet