Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Alanında uzman ve tecrübeleri, firmamız tarafından iş eğimi verilmektedir…

BİZE ULAŞIN
Yaşlılar İçin Bakıcılık Hizmeti

Evde yaşlı bakıcılık hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak için bize ulaşın…

BİZE ULAŞIN
Temizlik Personeli

Temizlik personeli ihtiyaçlarınız için musait olduğunuz zamana göre çalışma planı yapıyoruz…

BİZE ULAŞIN

Bebek ve Çocuk Bakıcısı, Hasta ve Yaşlı Bakıcısı

Hemen arayın fiyat teklifi alın, uygun fiyata kaliteli hizmetimizden faydalanın...

Güvenilir Eleman Bulma Hizmetleri

NANTUR Danışmanlık Hizmetleri, personel istihdamı ve insan kaynakları alanında hizmet sunan bir firmadır. Yaygın hizmet ağı, alanında uzman danışmanları, esnek çözüm olanakları ve her sektör alanında hizmet vermesiyle alanında lider bir firmadır. NANTUR Danışmanlık güvenilir, şeffaf, çözüm odaklı olmasıyla müşterilerine en iyi ve en hızlı fırsatları sunmayı amaç edinmiştir. Bakımevi tercihlerinizde yaşlı yakınlarınız için en iyi hizmeti almak istersiniz. Yaşlı bakımevi klinikleri genellikle yaşlıların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Hayatlarının en önemli anlarını yaşayan ileri yaş grubu bireylerin rahat içinde hayatlarını sürdürmeleri önemlidir.

Yatalak hastalar özel bir itinayla bakılmalıdır. Çünkü uzun bir süre yatağa bağımlı kalan hastalarda dekübitus ülseri yani yatak yaraları gelişme riski daha fazladır. Bakımlarında yapılacak hatalar, ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Yatalak hasta özel bakım ihtiyacı olduğunda, örneğin ameliyat sonrasında 2-4 hafta kadar yüzüstü yatırılmalıdır. Akciğer problemi varsa havalı yataklar kullanılmalı ve sırt üstü yatırılmalıdır. Kullanacağı ilaçlara dikkat edilmeli, ilaçlar zamanında verilmelidir.

HİZMETLERİMİZ


apartman görevlisi

Kapıcı & Apartman Görevlisi Bulma

Oturduğunuz siteye apartmana yazlığa vs en güvenilir kapıcı apartman görevlisi mi lazım? Gazetelere ilan vermeye strese girmeye son...

eve yardımcı hizmetçi

Eve Yardımcı & Hizmetçi Bulma

Ev işlerinizde temizlik, ütü, yemek, çocuk bakımı gibi vs tüm gündelik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak güvenilir...

abla abi

Abla ve Abi Bulma

Lise, üniversite öğrencisi / mezunu abiler ve ablalar çocuklarınıza ev ödevleri konusunda yardımcı olmalarını istemezmisiniz?

bebek ve çocuk bakımı

Bebek ve Çocuk Bakımı Bulma

Türk, yabancı, gündüzlü, yatılı veya part time evinizde çocuğunuza bebeğinize bakacak güvenilir bakıcılar hizmetinizde...

yaşlı bakımı

Yaşlı Hasta Bakımı Bulma

Hastalarınıza ve yaşlılarınıza evinizde veya hastanelerde bakacak refakat edecek güvenilir Türk ve yabancı bakıcılar...

temizlik personeli

Temizlik Yemek Personeli Bulma

Şirketinize, ofisinize, dükkanınıza veya evinize temizlik yemek çay ütü vs işlerinde yardımcı olacak bakıcılar...

gündelikçi iş

Temizlikçi Bulma

Villanıza, dairenize, ofisinize, işyerinize saatlik, günlük part time veya yatılı temizlik, ütü vs işlerinde...

gündelikçi bulma

Gündelikçi Bayan Bulma

Evinizde ev işlerinize yardımcı olacak güvenilir bir bayan eleman mı arıyorsunuz? Saatlik, part-time, günlük...

kreş elemanı

Kreş Elemanı Bulma

Anne babaların çocuklarını güvenle bıraktıkları eğitim kurumlarına ve yuvalara eğitimli görevliler, elemanlar...

köpek gezdirici

Köpek Gezdiricisi Bulma

Hayatınızı paylaştığınız sevimli dostlarınıza siz evde olmadığınız zmaan dilimlerinde bakacak deneyimli elemanlar...

kaloriferci

Kaloriferci

Sitenizde apartmanınızda veya binanızda bulunan kalorifer tesisatı için uzman personeller elemanlar...

bahçıvan

Bahçıvan

Yazlığınıza, bahçenize, villanıza veya çiftliğinize güvenilir bay bayan evli çift elemanlaramı ihtiyacınız var? ..

NANTUR Bakıcı Sağlık Hizmetleri Danışmanlık olarak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de ; Bebek, Çocuk, Yaşlı Bakıcılığı, Hasta Bakıcılığı ve Sağlık Danışmanlığı Hizmeti Sunuyoruz. İhtiyacınız olduğunda size bakıcı hizmeti veren bakıcı şirketi “NANTUR ; Türkiye’deki bakıcı şirketleri arasında prensipli, müşteri memnuniyetli ve güvenilir yaklaşımıyla fark gösterir.

Daima “mükemmel ve en iyi” olmak üzere çalışmak. Müşteri odaklılık bilinci ile hareket etmek. Yaptığımız her işi, sunduğumuz her hizmeti en kaliteli yapmak. En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu unutmamak. Ortak akılla hareket etmek. Sürekli öğrenim, gelişim, iyileştirme ve büyüme hedefi ile çalışmak. Rekabette her zaman bir adım önde olmak üzere çalışmak. Güvenilirliğimizin geleceğimiz olduğunu bilerek çalışmak.Topluma ve ekonomiye katkı sağlamak İnsana ve çevreye saygılı olmak Değişime açık olmak Verilere dayalı çalışmak. Dürüst, adil ve şeffaf olmak.

Evini profesyonel temizlik uzmanlarına emanet etmek istiyor ama güvenilir ve uygun fiyat politikasınile hizmet veren bir yer bulamıyorsan henüz Temizlik Gönder ile tanışmamışsın demektir. Web sitemiz üzerinden temizlik randevunu hemen oluştur, kampanyalı fiyatlardan faydalan!

Her yerde, şartlar ne olursa olsun en kusursuz temizliği yapmayı ilke edinen ekibimiz, kurumsal markalar başta olmak üzere her eve ve ortama hitap etmektedir. Profesyonel insan kaynakları birimimiz ile temizlik alanında uzman kişileri ekibimize dahil etmekteyiz. Böylece evinize veya ofisinize temizlik hizmeti verecek elemanlarımızın en iyi işi çıkarmasını garanti ediyoruz. Şirketimizin kurumsal imajı ve ilkeleri doğrultusunda personellerimizin bizi en iyi şekilde temsil etmesini sağlıyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp