Mersin NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7874 5 kez görüntülendi.
  • Mersin, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Mersin NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Mersin genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Genel bilgi: Kentin kuzeyindeki Yumuktepe höyüğünde yapılan kazılarda birçok katman ortaya çıkarılmıştır. Bunların en eskisi, MÖ 6300 lere, en yenisi ise Selçuklu dönemine tarihleniyor. Kazılardan çıkarılan eserler, Adana Arkeoloji Müzesi ve Mersin Müzesinde sergileniyor.

Mersin'in tarih sahnesine çıkışı 19. yüzyılın ortalarına rastlar. Bu dönemde henüz bir köy olan bölge, göçmen bir Türkmen aşiretine ev sahipliği yapıyor ve adını da bu aşiretten alır.Ayrıca Kapadokya bölgesinden gelen Rumlar kent nüfusuna hakim hale gelmişler ve 1850'de kentte 5.250 Ortodoks Rum'a karşılık 1.600 Müslüman yaşamaktadır.

Mersin merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Mersin genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

Mersin ili ilçeleri beldeleri listesi
Mersin İçel Akdeniz Anamur Aydıncık Bozyazı Çamlıyayla Erdemli Gülnar Mezitli Mut Silifke Tarsus Toroslar Yenişehir Taşucu Arpaçbahşiş Çeşmeli Kargıpınarı Kocahasanlı Limonlu Kızkalesi Narlıkuyu Atayurt Atakent Arkum Yeşilovacık Yenikaş Gilindiros Susanoğlu Uzuncaburç Kumkuyu Tömük Ayaş Gilindirez

Mersin ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

İnşaat amaçlı kazık çakma ve temel inşaatı işleri (forekazık çakma dahil). Yapıların dış cepheleri için buharlı temizleme, kum püskürtme ve benzeri uzmanlaşmış inşaat faaliyetleri
İnşaat demirciliği (inşaat demirinin bükülmesi ve bağlanması). Prefabrik yapıların montajı ve kurulması (prefabrik binalar hariç her çeşit prefabrik sokak düzeneklerinin (otobüs durağı, telefon kulübesi, bank vb.) kurulumu vb.).

Yayın tarihi: Ocak 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Rehberi Şirket Listesi

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya En İyi Temizlik Hizmetleri Firmaları

   Antalya En İyi Temizlik Hizmetleri Firmaları

   Dış Cephe Temizlik Firması (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8141 3kez görüntülendi. Haziran 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya En İyi Temizlik Hizmetleri Firmaları Teleskop Yöntemi: Yüksekliği az olan binalarda, bina üzerinden teleskop olarak adandırılan sırıklar sarkıtılarak temizlik yapılır. Askı İskele Yöntemi: Binanın çatısı iskele kurmaya uygun ise, binanı çatıs...