Kişilere ve kuruluşlara, şartlara ve zamana uygun olarak en iyi çözümü sunma konusunda öncü olan Yelken Danışmanlık; yardımcı, bakıcı ya da takım arkadaşı arayışı içerisinde olan ihtiyaç sahiplerini, ruh hallerine, kişiliklerine ve yaşam tarzlarına en uygun yardımcılar, bakıcılar ve takım arkadaşları ile buluşturuyor.

Güvenilirlik – Sadece yapabileceklerimizi vadederiz. Dürüstlük –Size hangi konularda yardımcı olabileceğimizi ve sınırlarımızı açıkça belirtiriz. Temizlik – Müşterilerimizin temizlik konusundaki hassasiyetine önemseriz ve hijyen standartlarına uygun hizmet veririz. Titizlik –İhtiyaçlarınızı, olabilecek en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılamak için büyük bir titizlikle çalışırız.

İnsan hayatı iniş çıkışlarla doludur. Çoğu insanın, hayatlarının bazı dönemlerinde veya devamlı olarak yardıma ihtiyacı vardır. Bu yardımın, iyi bir arkadaş kadar yakın davranan güvenilir kişiler tarafından verilmesi, insanın beden ve ruh sağlığı için son derece önemlidir. Bizim görevimiz; hasta ve yaşlı bakımı, çocuk bakımı, ev işleri gibi yardım gerektiren konularda, kalifiye elamanlarımız ile size en iyi hizmeti sunmaktır.

NANTUR İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, verdiği hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Yelken Danışmanlık, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacını taşımaktadır. Çalışma prensibinin temel taşı olan müşteri memnuniyeti hedefine, sizin de değerli görüşlerinizle katkıda bulunmanızı bekliyor, daha iyisini, daha kalitelisini ve daha güvenilir olanını sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Başta Trabzon, Samsun, İzmir, İstanbul, Antalya, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Bursa, Kocaeli, İzmit, Yalova illeri başta olmak üzere tüm illerde ve ilçelerde bizden günlük saatlik haftalık istediğiniz saat diliminde çocuk ve bebek bakıcı hizmetleri alabilirsiniz.

Evde Dadı

Çocuk ve bebekleriniz için kreş aramaya son. Kendi evinize çocuklarınıza bebeklerinize güvenle bakıyoruz...

tatilde bakıcı

Tatilde Dadı

Bebek veya çocuğunuzu bahane ederek tatilinizi ertelemeye son. Otelinizde bakıcınız ile huzurlu tatil imkanı!

abla abi

Akşam Gece Dadı

Evde bakım servisi sayesinde akşamları parti, düğün, eğlence, kutlama gibi etkinliklerinize rahatlıkla gidebileceksiniz..

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan çocuk bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

NANTUR Danışmanlık ve İnsan Kaynakları şirketi ortaklarının işe alım konusunda ihtiyaçlarını karşılayan, işe alım süreçlerinde kullanabilecekleri avantajları aktaran, stratejiler geliştirerek istihdam gelişimine katkı yapan, insan ve sonuç odaklı çalışan Özel İstihdam Bürosu’dur. Alt kuruluşu olan nannyturkey.com ile ailelerin evlerinde ihtiyaç duyabileceği bakıcı, dadı, hemşire, aşçı, şöfor ve temizlik işlerine yardımcı personel arama süreçleri ile ilgili hizmet vermektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp