SORUMLULUK bilinci taşıyan, GÜVENilir, nitelikli elemanlar ile çalışıyoruz. Doğru elemanı doğru işe yerleştirmek için dinlemesini iyi biliyoruz, iş tanımını belirlemek için EMPATİ kuruyoruz… Doğru elemanı bulmanız için İŞBİRLİĞİ yapıyor, birlikte ÇÖZÜM üretiyoruz…. Çocuklarımız gözbebeklerimiz… Yaşlılarımız başımızın tacı… Hastalık hepimizin kapısını birgün çalabilir.

İdealimiz deneyimli yöneticilerimiz ve seçkin eleman portföyümüz ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, yüksek hizmet kalitesiyle kişi ve kuruluşlar için güvenilir bir aracı kurum olmak, doğru insan gücünü, doğru işte istihdam etmek, yüksek verim alınmasını sağlamak, farklılık yaratmaktır. Çocuk bakıcısı, Çocuk gelişim mezunları, Özel eğitimli dadılar, İkiz bakıcıları, Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, tecrübeli referanslı dadılar, bebek hemşireleri. Özel bakım gerektiren yetişkinler için Yaşlı bakıcı, Hasta bakıcı, hemşire ve refakatçiler.

İşyerlerinize kalifiye elemanlar, ofis boy, santral elemanı, sekreter. Ev işleriniz için yardımcılar, ev idaresine yatılı ya da gündüzlü temizlik elemanları, Aşçılar, Bahçıvanlar, Villalarınız için çocuksuz çiftler, özel şoför ihtiyaçlarınız için; doğru adres www.nannyturkey.com

Çocuğunuzun sağlıklı ve düzenli bir hayatının olmasında sporun büyük etkisi olacaktır. Bu nedenle küçük yaşlardan itibaren ilgi ve yetenekleri doğrultusunda spor yapmasını desteklemeniz, ona model olmanız, sporu ilerleyen zamanlarda yaşam tarzı olarak benimsemesinin temellerini atmanız çocuğunuza sunabileceğiniz en önemli katkılardan biridir. Diğer taraftan sporun bedensel gelişimin yanı sıra tüm gelişim alanları üzerinde olumlu etkileri vardır. Sporun çocuğunuza katkıları: Sağlıklı büyüme ve gelişimi desteklemesi, sosyal gelişime katkı sağlaması, aktif yaşam tarzını benimseme, kemik yoğunluğunun artması, odaklanma ve konsantrasyonun artması, İstenmeyen davranışların kontrol edilmesi, fazla kilo, diyabet gibi hastalık risklerinin azalması gibi pek çok artısı vardır.

İhtiyaçlarınıza uygun bakıcıya ulaşmak için ücretsiz ilan verebilirsiniz! Ücretsiz ilan yarattığınızda sistemimizde kayıtlı 20.000'den fazla referanslı bakıcı arasından kriterlerinize uygun olanlar ilanınızı görür ve hızlıca başvuru almaya başlarsınız. Tuvalet eğitimi, çocuğun kimsenin yardımı ve hatırlatması olmadan tuvaletinin geldiğini fark edip; tuvalete gitme davranışı göstermesidir. Genel olarak tuvalet eğitimi için kaslar 2-2,5 yaş civarında gelişir. Ancak her çocuğun gelişimi farklılık gösterebilir. Kimi çocuk 18 aylıkken tuvalet eğitimine hazırdır, kimi çocuk için ise 4 yaşa kadar beklemek gerekebilir. Bu nedenle çocuğunuzu gözlemleyerek bazı belirtilerin olup olmadığına bakmanız, tuvalet eğitimi için hazır olup olmadığını anlamanın en kolay yoludur. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz hikayemizde linkini paylaştığımız blog yazısını okuyabilirsiniz.

Evde Bebek ve Çocuk Bakımı

Çocuk ve bebekleriniz için kreş aramaya son. Kendi evinize çocuklarınıza bebeklerinize güvenle bakıyoruz...

tatilde bakıcı

Tatilde Çocuk Bebek Bakıcısı

Bebek veya çocuğunuzu bahane ederek tatilinizi ertelemeye son. Otelinizde bakıcınız ile huzurlu tatil imkanı!

abla abi

Akşamları ve Gece Bakım

Evde bakım servisi sayesinde akşamları parti, düğün, eğlence, kutlama gibi etkinliklerinize rahatlıkla gidebileceksiniz..

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan çocuk bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bebeklerde uyku eğitimi ilk doğduğu andan itibaren başlanabilir ancak ilk 4 ay bebekler için hem anneye hem de dünyaya alışma ve güven dönemidir. Bu yüzden 4-4.5 aydan itibaren uyku eğitimine başlanması önerilir. Uyku eğitimine başlamadan önce çocuğunuzun alışkanlıklarını bilmeniz ve anlamanız gerekmektedir. Çocuğunuz acıktığı ve uykusu geldiği zamanları, verdiği tepkileri bilmelisiniz. Bunun yanında, uyku eğitimi için tek bir doğru yoktur. Araştırdığınız ve öğrendiğiniz bilgileri çocuğunuzda uygulayıp onun tepkisine göre şekillendirmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki her çocuk birbirinden farklıdır.

TIKLA ARA
WhatsApp