Evlerden evlere nakliyat ev eşya yük sebze meyve vs. taşımacılık kamyon tır nakliye aracı kiralama sektörünün ücretsiz ilan yayınlama haber bilgi forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver en ucuz fiyat al yük bul taşı taşıt! Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Yavuzeli Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

 • İlan / İçerik Numarası : # 3274 13 kez görüntülendi.
 • 43.00 TRY
  • Yavuzeli, Gaziantep, Türkiye

Yavuzeli bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Yavuzeli'nin mahalleleri

Akbayır Aşağıhöçüklü Aşağıkayabaşı Aşağıkekliktepe Bağtepe Bakırca Ballık Beğendik Bülbül Büyükkarakuyu Cingife Cumhuriyet Çiltoprak Çimenli Değirmitaş Düzce Fevzi Çakmak Göçmez Gülpınar Hacımallı Havuz Hürriyet Ilıcak Karabey Karahüseyinli Kasaba Keşrobası Kuzuyatağı Küçükkarakuyu Nohutalan Örenli Saraymağara Sarıbuğday Sarılar Sultan Selim Süleymanobası Şenlikçe Tokaçlı Üçgöl Yarımca Yeniyurt Yöreli Yukarıkekliktepe Yukarıyeniköy

Yavuzeli Gaziantep ve çevresinde yaşayan ailelerin en çok ihtiyaç duydukları eleman branşı günümüzde şüphesiz bakıcılıktır.

Yavuzeli merkezde kimi aileler yeni doğan bebekleri için eve yardımcı bakıcı kimisi işte iken evdeki çocuğuna göz kulak olacak bir dadı abla abi kimisi de hasta anne babasına yaşlı bakıcı arayışına girmektedir.

Yavuzeli ve Gaziantep etrafında iyi bir bakıcı arayan aile sayısı çok fazla olmasına karşın part time ve tam zamanlı bakıcılık işi arayan bay bayan eleman sayısı da bir o kadar fazladır.

www.nannyturkey.com Yavuzeli merkez semtlerinde ve mahallelerinde sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde hem bakıcı ihtiyacı olan ailelere hem de bakıcılık işi arayanlara ücretsiz iş eleman ilanları verme fırsatı sunarak her iki taraf arasında buluşturucu bir köprü görevi üslenmektedir.

Web sitemiz üzerinde Yavuzeli ve Gaziantep içi iş arıyorum eleman aranıyor ilanı yayınlayan hem ailelerden hem danışmanlık firmalarından hem de iş arayanlardan kesinlikle para istenmez ve tamamen ücretsiz bir servistir.

Yavuzeli Gaziantep eleman danışmanlık firmaları şirketleri anne babalar aileler iş arayan herkes aşağıdaki konularda web sitemizde ücretsiz ilanlar yayınlayabilirler en yeni güncel verilen ilanları takip edebilirler ;

- Yavuzeli yerli yabancı Türk çocuk bebek bakıcılığı bakıcısı iş ilanı verme ( Gaziantep ili ve tüm ilçeleri ).
- Yavuzeli hasta bakıcılık refakat yaşlı refakatçisi huzurevi bakıcı hemşire bakım işleri.
- Yavuzeli Gaziantep gündelikçi bayan eve temizlikçi kadın iş ilanları.
- Yavuzeli hizmetçi ev işlerine yardımcı aranıyor arıyorum iş ilanı.
- Yavuzeli evcil hayvan bakımı köpek kedi gezdiricisi gezdirme pet alım satım alışveriş satılık ilanları.
- Yavuzeli aşçı bahçıvan kapıcı özel şöför güvenlik bekçi kiralık koca eş ilanları.
- Yavuzeli apartman görevlisi kaloriferci kapıcılık işi arayanlar Gaziantep iş ilanları.
- Yavuzeli eleman danışmanlık firmaları özel istihdam büroları personel işçi bakıcı bulma çalışma izni vize işlemleri ikametgah oturum işleri.
- Yavuzeli kurs diploma bakıcılık güzellik uzmanı estetisyen estetik kursları eğitimleri duyuruları.
- Yavuzeli bakıcılar güncel konular yaşam hayat çalışma hayatı ile alakalı aktüel konularda yorum görüş şikayet yazma tartışma.
- Yavuzeli kreş yuva tanıtım ilanları çocuk yuvaları kreşleri iş ilanları.
- Yavuzeli Gaziantep güzellik merkezleri salonları spa masaj salonu masör masöz berber bayan erkek kuaför iş eleman ilanları.
- Yavuzeli ikinci el ev eşyası mobilya elbise giyim ürünleri alım satım ilanları ( Gaziantep ili ve tüm ilçeleri ).

Yavuzeli bakıcı ilanları,Yavuzeli,bakıcı,ilanları,Yavuzeli bakıcı ilanı,ilanı,Yavuzeli bakıcı ilanları ücretsiz,Yavuzeli bakıcı ilanı ver,Yavuzeli bakıcı ilanları yeni,Yavuzeli bakıcı ilanı vermek, Gaziantep Yavuzeli

Yayın tarihi: Ocak 16, 2017 Değiştirilme tarihi: Nisan 26, 2019 Yayınlayan / Yazan : Eleman Bulma Danışmanlık Ajansı

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Karayazı Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Karayazı Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Çocuk Bakıcısı İş Arıyorum Karayazı (Erzurum) İçerik / İlan No : # 3239 2kez okundu. Ocak 16, 2017 32.00 TRY

  Karayazı bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Karayazı mahalleleri Abdurrahmanköy • Ağaçlı • Akarsu • A...

 • Gürsu Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Gürsu Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Çocuk Bakıcısı İş Arıyorum Gürsu (Bursa) İçerik / İlan No : # 3114 11kez okundu. Ocak 15, 2017 43.00 TRY

  Gürsu bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Gürsu mahalleleri Adaköy Ağaköy Cambazlar Dışkaya Ericek Has...

 • Gercüş Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Gercüş Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Çocuk Bakıcısı İş Arıyorum Gercüş (Batman) İçerik / İlan No : # 3068 10kez okundu. Ocak 15, 2017 33.00 TRY

  Gercüş bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Gercüş belde ve köyleri Beldeler Kayapınar Köyler Akburç Ak...