Şirketinize, işyerinize veya evinize yabancı uyruklu eleman istihdam etmeyi mi planlıyor fakat yasal süreci nasıl tamamlayıp işe alacağınız eleman için geçerli oturum ikamet ve çalışma iznini nasıl alacağınızı bilmiyor yada bunlarla uğraşmaya zamanınız yok mu? Hiç endişelenmenize gerek yok. Türkiye'de ve yurtdışı ülkelerde çalışma iş mevzuatına hakim uzman ekibimiz ile sizi hiç uğraştırmadan A'dan Z'ye tüm işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Çalışma izni kişinin çalışmak istediği ülkede o ülkenin yasalarına göre belirlenen yasal süreç ve evraklarının hiç bir kurala aykırı olmaması durumunda kişiye o ülkede çalışma izni olarak tanınan hak ve belgedir. Bu belgeler yasalar ve kurallar aynı zaman gerekli makam ve mercilere başvurulması takibi işlem süresi gibi işlemleri firmamız sizin adınıza titizlikle yürütmektedir.

Ülkemiz Türkiye’de çalışmak isteyen yabancı uyruklu kişiler için kalabilecek yer temini ve yasal işlemler için gerekli tüm evraklar ekibimiz tarafından en hızlı şekilde yürütülmekte, profesyonel olarak uzun yıllardır sektörün içinde olan firmamız size en hızlı doğru hizmeti yasalara uygun bir şekilde yürütmektedir.

Çalışma İzni, Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma izinleri en çok Bursa, Yalova, İzmit, Kocaeli, Gaziantep, Trabzon, İstanbul, Antalya, Muğla, Aydın illerinde ve Alanya, Çeşme, Bodrum, Marmaris, Belek, Manavgat, Side, Fethiye, Didim, Kuşadası ilçelerinden yapılmaktadır.

çalışma izni

Çalışma İzni Alma

A'dan Z'ye yabancı elemanlarınızın tüm işlemlerini en ucuz fiyata tamamlayarak çalışma izinlerini alıyoruz..

ikamet izni

İkamet & Oturum İşlemleri

Yabancıların ülkemizde ve Türk vatandaşlarının yabancı ülkelerdeki ikamet işlemlerini hızlıca alıyoruz..

ikamet

İkamet & Çalışma İzni Fiyatları

İkamet ve çalışma izinleri için gereken tüm işlemleri için 100 TL 'den başlayan fiyatlara yapıyoruz..

Yabancılar ve Vatandaşlık Danışmanlık Hizmetleri veren firmamız Türkiye’de yaşayan ya da turist amaçlı bulunan yabancı uyruklu vatandaşların idari ve yasal işlemleri konusunda alanında uzman danışmanlardan oluşan profesyonel ekiple hizmet vermektedir. Çalışma izni, yabancılara ve yabancı personel çalıştıracak firmalara Çalışma Bakanlığı tarafından verilen izinlerin genel adıdır. Türkiye’de süreli, süresiz, bağımsız ve Turkuaz kart olarak dört çeşit çalışma izni vardır, başvurular https://ecalismaizni.csgb.gov.tr/#/eizin üzerinden KEP adresi ve Elektronik imza ile işveren veya vekalet verdiği danışmanlık firması tarafından yapılır. Yabancılar işveren olmadan kendi adlarına çalışma izni alamazlar.

Yabancı çalışma izni olmadan yabancı uyruklu bir şahsın ülkemizde yasal olarak çalışması mümkün değildir. Çalışma izni için Çalışma Bakanlığı’na dilekçe, form ve gerekli evraklar ile başvurmak gerekir.
Çalışma iznine başvuru 2 farklı yolla yapılabilir. Bunlar yurtdışı ve yurtiçi başvurulardır. Her ikisinde de gerekli evraklar aynı olmak üzere sadece başvuru sırasında izlenecek yol birbirlerinden farklıdır. Para ve zaman kaybı yaşamamak için çalışma izinleri başvurusu sırasında danışmanlık hizmeti almak sizin faydanıza olacaktır.

TIKLA ARA
WhatsApp