Başakşehir NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

  • İlan / İçerik Numarası : # 7944 5 kez görüntülendi.
    • Başakşehir, İstanbul, Türkiye
  • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Başakşehir NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Başakşehir genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Başakşehir’de, Şahintepe, Kayabaşı, Şamlar, Güvercintepe ve Altınşehir’i kapsayan bölgenin bilinen en eski adı Azatlık’dır. Bu isim, Şamlar Baruthanesi’nde çalışan Ermenilerin Osmanlı yönetimi tarafından birinci sınıf vatandaş kabul edilip, azat edilmeleriyle bölgenin Azatlık olarak anılması sonucu ortaya çıkmıştır. Meşrutiyetin ilanından sonra Hazine-i Hassa’dan Arnavut kökenli Resneli Niyazi Bey, bölgedeki Ermenileri göndererek arazinin sahibi olmuştur. Böylece baruthane binaları ve etrafındaki araziler, Resneli ailesine geçmiştir. Bu dönemde bölge, Resneli Çiftliği olarak anılır. 1950'li yıllara kadar Resneliler Çiftliği adıyla ailenin mülkiyetinde kalan bölge, son sahibinin 1952 yılında ölmesi üzerine, mirasçıları arasında paylaşılarak ayrı ayrı parsellenmiş ve satılmıştır. Zamanla bölgede yerleşimler başlamış ve modern siteler yapılmıştır. Resneli Çiftliği, aynı zamanda günümüze kadar ulaşan tarihi eserlerin de başında yer almaktadır.

Başakşehir merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Başakşehir genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

İstanbul Avrupa Yakası Altınşehir · Bahçeşehir 1. Kısım · Bahçeşehir 2. Kısım · Başak · Başakşehir · Güvercintepe · Kayabaşı · Şahintepe · Şamlar · Ziya Gökalp · Ayazma · Boğazköy · Hoşdere · Ispartakule · Metrokent · Onurkent Boğazköy Ispartakule

Başakşehir ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda toz, kesme ve kristal şeker perakende ticareti. Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda çay, kahve, kakao ve baharat perakende ticareti (bitki çayları dahil). Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda yenilebilir katı ve sıvı yağların perakende ticareti (yemeklik yağ dahil). Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hububat, un ve zahire ürünleri perakende ticareti (bulgur, pirinç, mısır, vb.).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : İstanbul Eleman Bulma Danışmanlık

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet