Bahçelievler NANTUR Eleman Danışmanlık İş Bulma Firması Şirketi

 • İlan / İçerik Numarası : # 7942 3 kez görüntülendi.
  • Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Bahçelievler NANTUR eleman danışmanlık iş bulma özel istihdam bürosu, acil günlük saatlik personel tedarik hizmetleri fiyatları. Bahçelievler genelinde ve çevresinde bakıcı dadı temizlikçi gündelikçi kapıcı kaloriferci apartman görevlisi bulma alanında güvenilir işkur şirketi.

Bahçelievler’in nüfusu diğer semtler gibi her geçen gün artan bir yapıya sahiptir. Zaten bu artışı oldukça hızlı olması ve Bakırköy Belediyesi’nin tek başına yetersiz kalması sebepleri Bahçelievler’i tek başına ilçe yapmıştır. Nüfusun değişimini anlamak için daha ayrılmadan yapılan sayımlara göz atmakta fayda var; 1960 yılında 8500 olan nüfus 1965 yılında bir anda 20.881’e çıkmıştır. Son zamanlardaki durumunda ise 2000 yılında 478.000, 2007 yılında 571.000, 2015 yılında 602.000 gibi rakamlara ulaşmıştır. Günümüzde bu nüfusa sahip ülkeler dahi olduğunu düşünürsek nüfusun aslında ne kadar çok olduğu ortaya çıkabilmektedir.

Bahçelievler’in Tarihi Yerler
Tarihin oldukça eski dönemlerinden beri var olan ve tarihin en önemli olaylarına tanıklık eden Bahçelievler’de tarihi yerlere bir göz atmakta fayda vardır. Böylece hem kültürümüzü öğrenecek hem de kendimize buraları gezmek için bir rota çizmeye başlayacağız.

Bahçelievler merkezde bulunan sitenize apartman dairenize evinize villanıza işyerinize ofisinize temizlik çay yemek ütü çocuk bebek bakımı vs için part time veya devamlı süreli eleman ihtiyacınız mı var? Hemen bize online talebinizi iletiniz size en uygun elemanı en ucuz ekonomik uygun fiyatlara tedarik edelim!

Bahçelievler genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler kasabalar beldeler yerleşim yerleri listesi;

İstanbul Avrupa Yakası Camlıkahve · Çalışlar · Haznedar · Kuleli · Merter · Ömür · Talatpaşa · Üçevler · Ünverdi · Yayla · Cumhuriyet · Çobançeşme · Fevzi Çakmak · Hürriyet · Kocasinan · Merkez · Siyavuşpaşa · Soğanlı · Şirinevler · Yenibosna · Zafer

Bahçelievler ve çevresinde eleman personel bulma servisi verdiğimiz sektörlerden bazıları şöyle ;

Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda dondurma, aromalı yenilebilir buzlar vb. perakende ticareti (pastanelerde verilen hizmetler hariç)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda alkollü ve alkolsüz içeceklerin perakende ticareti (rakı, bira gibi alkollü içkiler ile meyve suyu, şıra, şalgam suyu, gazlı içecekler vb. dahil, içme suyu hariç)
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda içme suyu perakende ticareti (şişelendirilmiş veya damacanaya konulmuş olanlar dahil, şebeke suyu hariç).

Yayın tarihi: Ocak 6, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ev İşlerine Eleman Bulma Siteleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Muğla çiftlik elemanı iş ilanları

   Muğla çiftlik elemanı iş ilanları

   Bekçi Arayan Firmalar (Muğla) İlan / kayıt numarası : # 5931 46kez görüntülendi. Nisan 30, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Muğla çiftlik elemanı iş ilanları Muğla ili, ilçe ve semtlerinden medya'da yer alan Muğla çiftlik elemanı iş ilanları, çiftlik elemanı hayvan bakıcısı, çiftlik elemanı arayanlar, çiftlik elemanı ilanları, çiftlik elemanı arayanlar, çiftlik elemanı iş...