Bebek ve Çocuk bakımı çok dikkatli olunması gereken, çok titiz olunması gereken aynı zamanda gelişim aşamasındaki kültürümüz eğitimini en doğru şekilde öğrenmesini sağlayacak ve yönlendirecek bir anne şefkatiyle içten seven sıcak bir bakıcı olması gerekmektedir. Bebeklerimiz ve çocuklarımız gelişim aşamasında beslenme, eğitim, saygı, örf ve adetlerimiz, çalışkan bir birey ve gelişen bir zekaya sahip olarak yetiştirilmeliler, firmamız bu konuda eğitim ve profesyonelliği göz önünde bulundurarak her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sizin aradığınız kriterlere göre sunmaktadır.

NANTUR Danışmanlık olarak bebek ve çocuk bakımı hizmetini istediğiniz herhangi bir zaman dilimine göre kısa süreli yada uzun süreli olarak planlayabilir sürekli yada ara ara çocuk ve bebek bakımı ihtiyaçlarınızı size özel olarak bir takvim oluşturarak takip edebiliriz. Anlık olarak ihtiyaç duyduğunuz bebek veya çocuk bakıcılığı hizmetimiz ile sizlere olabildiğince hızlı yardımcı olmaya çalışan firmamız her zaman size güvenli ve aradığınız o profesyonel hizmeti güler yüzlü personellerimiz ile sunmaktadır.

Evde bakıcı hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz, vip hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Başta Trabzon, Samsun, İzmir, İstanbul, Antalya, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Bursa, Kocaeli, İzmit, Yalova illeri başta olmak üzere tüm illerde ve ilçelerde bizden günlük saatlik haftalık istediğiniz saat diliminde çocuk ve bebek bakıcı hizmetleri alabilirsiniz.

Evde Bebek ve Çocuk Bakımı

Çocuk ve bebekleriniz için kreş aramaya son. Kendi evinize çocuklarınıza bebeklerinize güvenle bakıyoruz...

tatilde bakıcı

Tatilde Çocuk Bebek Bakıcısı

Bebek veya çocuğunuzu bahane ederek tatilinizi ertelemeye son. Otelinizde bakıcınız ile huzurlu tatil imkanı!

abla abi

Akşamları ve Gece Bakım

Evde bakım servisi sayesinde akşamları parti, düğün, eğlence, kutlama gibi etkinliklerinize rahatlıkla gidebileceksiniz..

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan çocuk bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp