Bakıcı konusu çalışan çocuklu ailelerin en büyük dertlerinden birisi. Çocuğa bakabilecek anneanne, babaanne gibi bir aile büyüğü yoksa ve anne işten ayrılamayıp çalışmak zorundaysa, çocuk mecburen bakıcıya emanet ediliyor. Burada da iyi ve güvenilir bir bakıcı bulmak ise aileleri çok zorluyor. İhtiyaçtaki zorunluluk aileleri farkında olmadan ‘kaçak’lara muhtaç kılıyor. Oysa kaçak bakıcı çalıştırmanın cezası büyük.

Son yıllarda çocuklarda görülen alerjik hastalıklarda artış görülmektedir. Peki, çocuklarda alerjiyi önlemek için neler yapılabilir? Çocuğunuzun beslenmesine dikkat etmeli, sağlıklı ve dengeli beslenmesi için teşvik etmelisiniz. Çocuğunuzun odasında halı bulundurmamanız, toz tutacak eşyalardan arındırmanız ve evinizin nem oranını ayarlamanız alerji ile mücadelede işinizi kolaylaştıracaktır.

Şayet alerjiye yatkın bir çocuğunuz varsa; erken yaşta kreşe, anaokuluna göndermemelisiniz. Bulaşıcı hastalıklardan korumak için özellikle kış aylarında el hijyenine özen göstermeli, hasta kişilerle temas ettirmemeye çalışmalısınız. Çocuğunuzun D vitamini takibini yaptırmanız ve gerekirse doktor kontrolünde takviye ilaç kullanmanız son derece önemlidir. .

Gözbebeğinizi yetkisiz ellere emanet etmeyin. Sizi ihtiyaç duyduğunuz sorumluluk sahibi, nitelikli elemanlar ile buluşturuyoruz. Gözünüz arkada kalmasın diye ! Çocuk bakıcısı, Bebek bakıcısı, Dadı, Çocuk gelişimi mezunu ablalar, Yeni doğan, ikiz bakıcısı, Anne yardımcıları, Gündüzlü-Yatılı bakıcılar için doğru adrestesiniz.

Başta Trabzon, Samsun, İzmir, İstanbul, Antalya, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Bursa, Kocaeli, İzmit, Yalova illeri başta olmak üzere tüm illerde ve ilçelerde bizden günlük saatlik haftalık istediğiniz saat diliminde çocuk ve bebek bakıcı hizmetleri alabilirsiniz.

Evde Bebek ve Çocuk Bakımı

Çocuk ve bebekleriniz için kreş aramaya son. Kendi evinize çocuklarınıza bebeklerinize güvenle bakıyoruz...

tatilde bakıcı

Tatilde Çocuk Bebek Bakıcısı

Bebek veya çocuğunuzu bahane ederek tatilinizi ertelemeye son. Otelinizde bakıcınız ile huzurlu tatil imkanı!

abla abi

Akşamları ve Gece Bakım

Evde bakım servisi sayesinde akşamları parti, düğün, eğlence, kutlama gibi etkinliklerinize rahatlıkla gidebileceksiniz..

Bodrum, Marmaris, Alanya, Belek, Side, Kemer, Fethiye, Ölüdeniz, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık, Kapadokya, Gümüldür, Didim, Altınkum gibi tatil beldelerinde günün her saati bizden bay veya bayan çocuk bakıcısı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimiz prensiplerinden ödün vermez, Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve güven ortamında hizmet vermek temel ilkelerindendir. Sahip olduğu sorumluluk bilinciyle, müşteri beklentilerini algılayarak, sunduğu hizmetle kalitesiyle acil eleman taleplerinizi mümkün olan en kısa sürede çözer. Ülkemizde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalarla düzenlenmiştir. Gerek İş Kanunu gerekse Türkiye İş Kurumu Kanununda da belirtildiği üzere, bu alanda sadece Türkiye İş Kurumu ve Türkiye İş Kurumu’ndan izin alan Özel İstihdam Büroları yetkilidir.

TIKLA ARA
WhatsApp