Ücretsiz ilan verme sitesi bir sosyal sorumluluk projesidir ve ailelere ve iş arayanlara yardımcı olmayı amaçlar, bakıcı dadı çocuk bebek yaşlı hasta bakıcı refakatçı gündelikçi temizlikçi yardımcı destek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar şirketler ve bu alanlarda eleman personel hizmet bilgi destek ihtiyacı olanlar için ücretsiz ilan duyuru haber bilgi paylaşım portalı. Sitede adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır. Bu site eleman iş vs bulmak amacı ile kimseden ödeme para istemez.

Antalya En İyi Tüp Bebek Merkezleri

 • 2000.00 TRY
 • Published date: Şubat 1, 2016
  • Lara, Antalya, Turkey

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya tüp bebek hastanesi kliniği 2000 yılında kurulmuştur. TUV tarafından kesintisiz olarak denetlenen ISO 9001 belgeli kalite yönetim sistemi 2007 yılından beri kullanılmaktadır. Toplamda 7'si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya tüp bebek hastanesi kliniğin de temel felsefe hastayı en az yoran, en kolay yöntemlerle sağlıklı çocuk sahibi olmayı sağlamaktır. En güçlü 3 noktamız:

Yetkinliğimiz:

Merkezimizin fiziksel şartları, teknolojik donanımımız, 20 yılı aşkın süreli tecrübemiz ve kaliteli, mutlu ve güler yüzlü personelimiz başarımızın temelidir. Bütün tıbbi hizmetimiz merkezimizde geliştirilen elektronik hasta yönetim sistemimiz sayesinde hızlı, etkin, güvenli ve yüksek kalitede sağlanmaktadır

Kapsamlı hasta bilgilendirilmesi:

En temel haktır. Tedavi sürecinde stresin de azalmasına yol açan hasta bilgilendirilmesi merkezimizde tedavinin her aşamasında hem yazılı hem sözlü olarak kapsamlı olarak yapılmaktadır. Ayrıca hasta portalımız olan mobil uygulamamız sayesinde de şifrenizle size ait olan bilgilere ve doktorlarımıza her an online ulaşma imkanı mevcuttur.

Hasta dostu tedavilerimiz:

Mümkün olduğunca daha az zaman kaybı, daha az enjeksiyon ve daha az zahmetli tedavi sağlanır. Ayrıca embriyoların dondurulup 1 ay bekletildikten sonra transfer edilmesi sayesinde dış gebelik, aşırı uyarılma gibi yan etkiler sıfırlanırken aynı zamanda gebelik başarısında da artış sağlanmıştır.

En büyük temennimiz bizimle geçireceğiniz sürecin sonunda sağlıklı bir bebek sahibi olmanızdır. Ancak maalesef garantisi olmayan tedavilerimizde olumsuz sonuçlanma durumunda dahi gereğini yaptığımıza inanmanız ve bizlere güven duymanız bizler için çok önemlidir.

Varsak Lara Düzlerçamı Dokuma Çallı Meltem Hurma Altınkum Gürsu Akseki Aksu Alanya Demre Döşemealtı Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş İbradı Kaş Kemer Kepez Konyaaltı Korkuteli Kumluca Manavgat Muratpaşa Serik Örnekköy Kundu Güzeloba Doğu Garajı Dedeman Barınaklar Şirinyalı Olimpos Çıralı Adrasan Antalya Konyaaltı Lara Aksu Kepez Varsak Şirinyalı Örnekköy Kundu Güzeloba Hurma Altınkum Gürsu Migros Meltem Bahçelievler Şarampol Bayındır Dokuma Çallı Altınova ve diğer semtlerde
http://www.nanny-turkey.com

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı Bilgiler / Dikkat Edilecek Hususlar

 • Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz, ilan sahibini iyice araştırınız, hakkında bilgi edininiz
 • Kimseye yüz yüze görüşmeden / araştırmadan kaparo / EFT / kontör vs yollamayınız dolandırılabilirsiniz,
 • İlanı verenler yazdıklarından kendileri sorumludur. Bu site sadece ücretsiz yer sağlayıcı konumundadır.
 • Bu site hiç kimseye iş, eleman, hizmet, alışveriş vs alanında aracılık etmez. Tüm işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır.

Yorum / talep / öneri / şikayet / tavsiye / uyarı vs yazın

İlgili / Benzer İlanlar

 • Antalya Tüp Bebek Merkezleri Merkezi Telefon Numarası

  Antalya Tüp Bebek Merkezleri Merkezi Telefon Numarası

  Tüp Bebek Merkezleri Dokuma (Antalya) Şubat 1, 2016 1000.00 TRY

  Antalya ilinde faaliyet gösteren en iyi tüp bebek merkezleri hastaneleri adresi telefon tel numarası iletişim tüp bebek aşılama yaptıranlar tedavi görenler doktorlar hemşireler randevu tahlis sonuçları başarı oranı hakkında tavsiyeler şikayet yorumla...

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya tüp bebek hastanesi kliniği 2000 yılında kurulmuştur. TUV tarafından kesintisiz olar... Lara, Antalya, Turkey Tüp Bebek Merkezleri www.nannyturkey.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Klinik Hastane