İzmir Almanya İşçi Eleman Alımı Şubesi Ofisi Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 7990 7 kez görüntülendi.
  • İzmir, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


İzmir Almanya nitelikli eleman kalifiye işçi personel alımı şubesi ofisi başvuru formu. Almanya'da çalışacak vasıflı teknik sağlık bakım temizlik hizmet beyaz yaka meslek dalları.
Almanya'nın çıkardığı yeni 50 bin 100 bin 150 bin 200 bin ve 300 bin kişilik dev yurtdışından AB ( Avruğa Birliği ) dışından işgücü temini kanununda yararlanarak yurtdışında Almanya'da çalışmak ve yüksek bir maaş elde etmek istermisiniz?

İzmir merkezden Almanya'ya en çok göçmen işçi eleman personel alım yapılacak şehir hakkında kısa bilgi;

Bavyera'nın doğusunda Çek Cumhuriyeti sınırında Bohemya Ormanı (Böhmerwald), kuzeyinde ise Franken Ormanı (Frankenwald) bulunur. Tuna'nın güneyi, Münih'i de içine alan bir platodur. Daha güneyde Bavyera Alpleri uzanır. Alpler'in Bavyera bölümü 1.000 m'yi geçen ormanlık tepelerden oluşur. Bu tepelerin arkasına dik sırtlar ve platolar (batıda Allgau Alpleri, doğuda Berchtesgaden Alpleri) yükselir. Bavyera Alpleri'nin en yüksek noktası Wetterstein Dağları'ndaki Zugspitze'dir (2.962 m). Zugspitze aynı zamanda Federal Almanya'nın da en yüksek noktasıdır. Bavyera'da Aşağı Main Vadisi gibi bazı yerler dışında Orta Avrupa için sert sayılabilecek bir kara iklimi görülür.

Almanya'da en çok ihtiyaç durulan meslek dalları branşlar bölümler ; hemşire ebe elektrikçi hasta bakıcı yaşlı bakım elemanı ve teknikeri, sağlık personeli paramedik doktor anestezi uzmanı psikolog diş hekimi fizyoterapist sağlıkçı teknikeri kaynakçı sıhhi tesisat ustası bilgisayarcı mühendis yazılımcı berber kuaför kamyon tır şöförü laborant.

1946'daki eyalet yasasına göre Bavyera, demokratik parlamenter kurumları olan özerk bir eyalettir (Freistaat). Üyeleri dört yılda bir doğrudan seçimle belirlenen eyalet meclisi (Landtag), kendi içinde bir başbakan ve bir kabine seçer. Ayrıca ekonomik, toplumsal, kültürel ve dinsel örgütlerin temsilcilerinden oluşan bir senato vardır.

1962 yılından günümüze kadar Hıristiyan Sosyal Birlik CSU Partisi Bavyera Eyalet meclisinde milletvekillerin %50 çoğunluğunu korumuştur. Eyalet başkanı 17 Temmuz 1993'ten 8 Ekim'e kadar Edmund Stoiber (CSU). 8 Ekim 2007'den beri Stoiber'in dönemindeki Bavyera İçişleri Bakanı Günther Beckstein Eyalet Başkanı olarak seçilmiştir.

İzmir genelinde Almanya'ya çalışmak için başvuru yapmak isteyenler, Almanya'da iyi bir iş bulmak isteyen, Almanya'da iş arıyorum diyenler başvurularını hiç bir ücret masraf harç vs ödemeden tamamen ücretsiz yapabilirler. Ayrıca Almanya 2020 yeni işçi alımı kanunu dolandırıcılar tarafından yeni bir suistimal kapısı olduğundan bu alanda başvuru yapan ve ilan verenlerden " harç, kayıt ücreti, danışmanlık, tercüme vs " adı altında yüksek veya düşük paralar isteyerek dolandırıcılık yapmaktadırlar.

İzmir çevresinde Almanya'da iş ilanları için başvuru yapılabilecek ilçeler kasabalar yerleşim yerleri;

İzmir Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Alaçatı Çiğli Dikili Çandarlı Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Özdere Gümüldür Payamlı Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Sığacık Selçuk Şirince Ephesus Efes Tire Torbalı Urla

İzmir merkez'den Almanya'ya vasıflı vasıfsız nitelikli eleman personel arayan firmaların şirketlerin faaliyet gösterdiği bazı sektörleri branşları dalları şöyle sıralayabiliriz.

Bitkisel üretimi destekleyici ilaçlama ve zirai mücadele faaliyetleri (zararlı otların imhası dahil, hava yoluyla yapılanlar hariç).
Çiçek yetiştiriciliğini destekleyici gübreleme, tarlanın sürülmesi, ekilmesi, bakımı, toplama vb. ile ilgili faaliyetler (hava yoluyla yapılan gübreleme hariç).

Yayın tarihi: Şubat 16, 2020 Yayınlayan / Yazan : Yurtdışı İş İlanları Eleman BulmaBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bebek bakıcısı

   Bebek bakıcısı

   Çocuk Bakıcısı İşi Arıyorum Aksu(Antalya) İlan / kayıt numarası : # 8179 2kez görüntülendi. Eylül 28, 2020 3000.00 TRY

   9 yıllık ücretli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim 18 yaşında ikiz çocuklarım var bebek ve çocuk bakımı konusunda tecrübeliyim

  • 3 yaş erkek çocuk bakımı, yemek, gündelik ev işleri (YATILI)

   3 yaş erkek çocuk bakımı, yemek, gündelik ev işleri (YATILI)

   Çocuk Bakıcısı İşi Arıyorum Eyüpsultan(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 8177 8kez görüntülendi. Eylül 23, 2020 3000.00 TRY

   İstanbul Avrupa Yakası’ndaki 5. Levent Sitesi’nde yaşayan anne-baba olarak ikimiz de çalışıyoruz. 3 yaşındaki oğlumuzun bakımı, yemek ve gündelik ev işleriyle ilgilenmek üzere yatılı çalışacak eğitimli bir abla arıyoruz. Evde kendisinin ayrı bir odas...

  • Çocuk bebek bakıcılıgı

   Çocuk bebek bakıcılıgı

   Çocuk Bakıcısı İşi Arıyorum Erzincan merkez(Erzincan) İlan / kayıt numarası : # 8069 30kez görüntülendi. Mart 30, 2020 1800.00 TRY

   İş arıyorum bebek bakabilirim