sitemap   A A A

                

Antalya evde çocuk - bebek bakıcılığı , yaşlı ve hasta bakımı hizmetleri

Antalya evde bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakım hizmetleri :  Çalışma hayatının getirdiği yoğunluktan dolayı çocuğunuza, bebeğinize, yaşlı veya hasta yakınlarınıza zaman ayıramadığınızı , ihmal ettiğinizi mi düşünüyorsunuz?Artık bunu sorun etmeye gerek kalmadı...Çocuğunuza, bebeğinize, hasta ve yaşlı yakınlarınıza sizin çalışma saatleriniz arasında bakıcı veya bakıcılar ayarlayarak en az sizin göstereceğiniz ilgiyi, şefkati ve ihtimamı göstererek gözünüzün arkada kalmamasını , çocuğunuzdan, bebeğinizden, yaşlı veya hasta yakınınızdan uzak kaldığınız süre zarfında , düşünceden ve stresten uzak bir çalışma, tatil veya gezi ortamını sizlere sağlıyoruz.Bakıcı hizmeti talebinize göre gündüzlü veya yatılı olarak temin edilmektedir.

Antalya yardımcı bay, bayan eleman : Ev ve iş ortamındaki A'dan Z'ye her türlü işinizde part-time veya devamlı olarak yardımcı olabilecek eğitimli, dinamik, çalışkan yardımcı bay ve bayan eleman hizmetimizle artık işleriniz daha da hafifleyecek, kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.
Antalya evde yatılı yaşlı veya hasta bakımı : Başında 24 saat beklenilmesi, yemek, ilaç ve diğer tüm ihtiyaçlarının takibinin gerektiği yaşlı veya hasta yakınınız mı var? Yaşlı , hasta bakımı, bebek bakımı, çocuk bakımı konusunda belediyelerin açmış olduğu özel kurslarda eğitim almış, veya lise / üniversitelerin ilgili departmanlarından mezun olmuş diplomalı hasta, yaşlı ve bebek bakıcıları ayarlıyoruz.

Antalya yatılı bayan eleman : Evinizde 24 saat yatılı kalabilecek, siz evde olmadığınız zamanda evinizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz, güvenilir, bebek bakımı, temizlik, ev işleri vs. her türlü ihtiyaçlarınızda yardımcınız olacak bayan destek elemanlar ile artık daha rahat olacaksınız.

Antalya'da düğün, parti ve toplantınız esnasında bakıcı :
Katılacağınız önemli düğün, davet, parti ve toplantılar esnasında çocuğunuzu ne yapacağınızı dert etmeyin.İster size gideceğiniz yerde çocuğunuza bakıp göz kulak olacak eleman ayarlayalım, ister davet, toplantı vs aktiviteniz sona erene kadar çocuğunuzun evlerinde güvenle kalabileceği saygın aileler ayarlayalım.

Antalya'da tatilde yazlığınıza, villanıza özel bakıcı , yardımcı bayan, hizmetçi : Yoğun ve uzun bir iş temposundan sonra yazlığınıza tatile gideceksiniz, ama tatil boyunca ev işi, yemek, bulaşık, birde çocuk veya çocuklarınızın bakımı ! Tüm bunlar artık sizin canınızı sıkmayacak.Size ayarlayacağımız güvenli ve işinde uzman yardımcı bayan elemanlar tatiliniz boyunca sizin alışveriş, yemek, bulaşık, çamaşır, ütü, temizlik, çocuk bakımı vs. gibi her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizin rahat bir tatil geçirmenizi temin edecektir.
İhtiyaç duyacağınız her türlü " dadı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcı, hizmetçi, hasta bakıcı, refakatçi, yabancı bakıcı ve hizmetçi, yaşlı bakıcısı, ev işlerine yardımcı bayan, yaşlı yardımcısı, yatılı - gündüzlü hizmetli veya bakıcı bayanlar, gündelikçi, ev öğretmeni, yatılı yardımcı bayan, villa yardımcısı, ev hizmetlisi, yardımcı abla, yardımcı bayan, gündüzlü bakıcı , yaşlı ve hasta refakatçisi, temizlikçi bayan " vs. gibi destek personeli ihtiyaçlarınızda sizlere güvenilir ve profesyonel çözümler sunuyoruz.
ANTALYA EVDE BAKICI DADI ÇOCUK BEBEK BAKICISI HASTA BAKICILIĞI EV İŞLERİNE YARDIMCI GÜNDELİKÇİ BAYAN ve HER TÜRLÜ DESTEK PERSONELİ
Ana Sayfa |Dadı | Yabancı Bakıcı ve Hizmetçi |Yatılı Bakıcı | Yatılı Hizmetçi | Yaşlı Bakıcısı | Bebek Bakıcısı | Hizmetçi| Hasta Bakıcı | İş Başvuru | Bakıcılar | İletişim