Evde sağlık hizmetleri; ihtiyaç olunan tüm tıbbi ve tedavi edici hizmetleri, profesyonel sağlık ekiplerince kişilere yaşam alanlarında planlı bir şekilde sunulmasını sağlayan hizmetlerin bütünüdür. Amaç; kişilerin kendilerini güvende ve mutlu hissettikleri yaşam alanlarında sağlıklarını tekrar kazanmalarına yardımcı olmaktır. Ülkemizdeki tüm illerde ve ilçelerde 7/24 Yaşlı ve Hasta Bakımı Hizmeti olan firmamız 7/24 kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tatile gittiğinizde, evcil hayvanlarınız ile ilgilenmekten mutluluk duyan sevgi dolu ev bakıcısı bulmak ister misiniz ? Yurtiçi ve yurtdışı ailelere en iyi eleman bulma hizmetleri ve danışmanlık servisi alanında uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip firma olarak, kısa veya uzun süreli olarak evlerinden uzak kalmak zorunda olan aileler veya kişiler için evlerindeki evcil hayvan, hasta, yaşlı, çocuk, bebek veya evlerine bakacak siz dönünceye kadar evinize göz kulak olacak güvenilir elemanlar ayarlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ


Evde Bebek ve Çocuk Bakımı

Uzman bakıcılarımız sizin istediğiniz saat aralıklarında evinize gelip çocuğunuze bebeğinize yerinde bakım yapmaktadır...

Evde Yaşlı Ve Hasta Bakımı

İster yatılı ister gündüzlü veya istediğiniz zaman dilimi aralıklarında bay veya bayan bakıcılarımızı kiralayabilirsiniz...

evcil hayvan bakımı

Evde Evcil Hayvan Bakımı

Siz evinizde değilken elemanlarımız evinizde kalarak veya düzenli ziyaret edecek köpek kedi kuş vs hayvanların bakımını yapıyor..

gündelikçi bayan

Evlere Gündelikçi Hizmetleri

Evinizin A'dan Z'ye elden geçirilmesi, kirli elbise çamaşır ve bulaşıkların yıkanması işi için hamarat bayanlar hizmet veriyor..

diyaliz

Evde Enjeksiyon Diyaliz Hizmeti

Hergün bir sağlık ocağı yada hastaneye gitmeye son. Evinizde iğne yaptırma hemşirelik hizmetleri veriyoruz...

Evde Abla Abi

Çocuklarınızın ev ödevlerine derslerine yardımcı olacak üniversite öğrencisi ablalar abiler hizmetinizde...

Bir süre tatile, iş seyahatine veya farklı ihtiyaçlardan dolayı şehir dışına çıkmak isteyen ev sahipleri seyahatleri sırasında, güvenilir gönüllü ev bakıcılarına, evlerinin güvenliğini sağlaması, evcil hayvanlarına ve varsa bitkilerine bakması koşuluyla evlerinde ücretsiz kalmasına izin verir.

TIKLA ARA
WhatsApp