2 buçuk yaşındaki oğlumuzla ilgilenecek bakıcı arıyoruz | www.nannyturkey.com
Ücretsiz ilan verme sitesi bir sosyal sorumluluk projesidir ve ailelere ve iş arayanlara yardımcı olmayı amaçlar, bakıcı dadı çocuk bebek yaşlı hasta bakıcı refakatçı gündelikçi temizlikçi yardımcı destek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmalar şirketler ve bu alanlarda eleman personel hizmet bilgi destek ihtiyacı olanlar için ücretsiz ilan duyuru haber bilgi paylaşım portalı. Sitede adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır. Bu site eleman iş vs bulmak amacı ile kimseden ödeme para istemez.

2 buçuk yaşındaki oğlumuzla ilgilenecek bakıcı arıyoruz

 • İlan numarası : #5670 > 9 kez görüntülendi
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Nisan 10, 2018
  • Trabzon, Türkiye

2 buçuk yaşındaki oğlumuzla ilgilenecek bakıcı arıyoruz
İş Tanımı
Oğlumuz için güzel yemekler yapacak, onunla oyun oynayacak ve öz bakımıyla ilgilenecek birini arıyoruz. Ben zaten evde çalışıyorum. Haftanın bir ya da iki günü ofiste oluyorum. Fakat çok yoğun bir iş tempom var. Gün içinde oğlumun daha sağlık yemekler yemesini ve güzel vakit geçirmesini istediğim için bakıcı arıyoruz. Oğlumu kasım ayında arkadaş edinmesi için kreşe de vereceğim. Her gün 2-3 saatini kreşte oyun gurubuyla geçirecek. Bakıcısı da o sırada evdeki işlerini takip edebilir. Evin temizliğiyle alakalı bir talebimiz yok. Sadece oğlumuzun yaşam alanını temiz tutması gerekiyor. Örneğin mama sandalyesini temiz tutmalı.

Aranılan Nitelikler
Ataşehir- Ümraniye çevresinde oturan, Daha önce çocuk ve bebek bakıcılığı yapmış olması, 40-45 yaşını aşmamış olması ve sevgi dolu biri olması bizim için önemli. En önemlisi konuşkan birini arıyoruz. Oğlumla birlikte oldukları her an sohbet etmelerini istiyoruz. Enerjik bir ablaya ihtiyacımız var özetle.

İlan Bilgileri
Pozisyon: Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Gündüzlü
Ücret Bilgisi: Anlaşmalı
Eğitim Durumu:
Uyruk:
Şehir:İSTANBUL

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler, dikkat edilecek hususlar ve önemli uyarılar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan, araştırmadan, incelemeden EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir hizmet, alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" garanti vs. sunmamaktadır.

Talep, istek, yorum, değerlendirme, görüş, öneri, tavsiye ve şikayetlerinizi aşağıya yazınız

İlgili / benzer diğer ilanlar

 • Yomra Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Yomra Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Bakıcı İlanları Yomra (Trabzon) Ocak 18, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Yomra bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Yomra mahalleleri Çamlıca Çamlıyurt Çınarlı Demirciler Gülyu...

 • Vakfıkebir Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Vakfıkebir Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Bakıcı İlanları Vakfıkebir (Trabzon) Ocak 18, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Vakfıkebir bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Vakfıkebir mahalleleri Açıkalan Akköy Aydoğdu Bahadırlı...

 • Tonya Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Tonya Bakıcı İlanları İlan Verme Siteleri

  Bakıcı İlanları Tonya (Trabzon) Ocak 18, 2017 23.00 TRY

  Tonya bakıcı ilanları bebek çocuk yaşlı hasta bakıcısı arayanlar arayan aileler ücretsiz en iyi ilan verme siteleri bedava bakıcılık ilanı ver ekle yayınlama yorumlar tavsiyeler şikayetler. Tonya mahalleleri Biçinlik Büyük Çamlı Çayıriçi Hoşarlı İske...2 buçuk yaşındaki oğlumuzla ilgilenecek bakıcı arıyoruz İş Tanımı Oğlumuz için güzel yemekler yapacak, onunla oyun oynayacak ve öz bakımıyla... Trabzon, Türkiye Bakıcı İlanları www.nannyturkey.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar